Wpis z mikrobloga

  • 13
@rzulta_gemba Adapt improvise overcome or die.

Nikt nie jeździ zgodnie z przepisami bo jest to fizycznie niemożliwe. Do tego nieuczciwa policja wyrabiająca targety na mandaty.

Życie nie jest czarnobiałe dorośnij to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 132
@slabyslabek rowerzyści stanowiący 5 procent uczestników ruchu drogowego stanowili 2/3 złapanych w stanie nietrzeźwym.
A więc rowerzyści to pijacy.
  • Odpowiedz
Więc przestańcie zwalać swoją własną degenerację na polityków, pieszych i rowerzystów i po prostu zacznijcie w końcu jeździć zgodnie z przepisami.


@rzulta_gemba: wyborny fikołek przeciwko krytyce polskiej infrastruktury drogowej. Powiedz coś jeszcze o dobrych decyzjach PiSu i może ci dadzą stałą posadę w jakiejś spółce skarbu państwa.
  • Odpowiedz
wyborny fikołek przeciwko krytyce polskiej infrastruktury drogowej


@MientkiWafel: w sensie infrastruktura nie pozwala Ci połączyć numerka na znaku z numerkiem na prędkościomierzu? Tak, dobra infra nie pozwala jechać szybciej, ale jak się robi infrę, która nie pozwala jechać szybciej niż ograniczenie, to jest kwik, że progi, że ronda, że szykany, że zwężenia, że światła. To niech się kierowcy zdecydują ¯\_(ツ)_/¯

Powiedz coś jeszcze o dobrych decyzjach PiSu


można na nich #!$%@?ć,
  • Odpowiedz
@HlHl:

a Pokaż te statystyki pedalarzu


Oho, ale ktoś ma uraz. Trójpedalarz?

rowerzyści stanowiący 5 procent uczestników ruchu drogowego stanowili 2/3 złapanych w stanie nietrzeźwym.


A mimo to nie zabili w zeszłym roku nikogo postronnego. Chcesz pogadać o tym, ilu ludzi zabili trójpedalarze?
  • Odpowiedz
@rzulta_gemba: ja jeżdżę zgodnie z przepisami, mam prawo jazdy od 3 lat, własne auto od 2.
Sam na nie zapracowałem, sam wszystko opłacam, na tyle na ile mogę je naprawiam we własnym zakresie i byłaby wielka szkoda, gdybym je uszkodził w jakiś sposób.
Natomiast miałem już sytuację z udziałem policji, bo "potrąciłem" rowerzystę, który sobie wjechał z niemałą prędkością na przejście dla pieszych w nocy wprost na mój samochód, wgniótł błotnik,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzulta_gemba: to nie to samo co pedalarze którzy przecież przechodzą na DDR jak jest obok, schodzą z howehka, jak mają tylko pasy i sygnalizują manewry, co nie? XD
  • Odpowiedz
@rzulta_gemba: prawda prawda i tylko prawda, gdy pojechalem do UK to byl inny swiat, uprzejmosc, machanie rekoma, a na przejsciach kazdy! pieszy ktorego przepusciles albo uklon i usmiech albo reka do gory.
Porsche, nie porsche autostrada 60 mph i tyle jadą grzecznie , nikt nie lawiruje miedzy pasami jak małpa na drzewie.

Londyn był troche innym miastem, czasami zdarzył sie jakis czarnoskory przybysz zza wody ktory przypominal mi atmosfere ruchu samochodowego
  • Odpowiedz
@rzulta_gemba:
w Polsce masz 34 mln zarejstrowanych pojazdow i ponad 20,5 mln wydanych praw jazdy

w 2021 doszlo do 22,8k wypadkow
to oznacza ze przez caly 2021 rok 99,89% kierowcow nie bralo udzialu w wypadku drogowym
to jest statystycznie potwierdzony fakt, a nie te twoje wysrywy wyssane z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz