Wpis z mikrobloga

@Roni8
czekałam cały jedenasty sezon na jakiś zwrot akcji, ale raczej nic z tego. nawet nie zabiją jakiejkolwiek drugoplanowej postaci, żeby nadać dramaturgii. pewnie ostatni odcinek skończy się tak, że wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie i razem odejdą w stronę zachodzącego słońca :(
@czuczer: do końca zostały jeszcze 2 odcinki, ale wszystko idzie w tym samym kierunku co zawsze, pokonają wroga, tym razem Wspólnotę i wrócą spokojnie żyć do Alexandrii. na 4 odcinki przed finałem pokazali "inteligentne" zombie i to tyle z nowości. może w finale wyskoczą z jakimś wyjaśnieniem wirusa, ale zobaczymy. pewnie dadzą jeszcze jakiś teaser 6 odcinkowego serialu o Ricku i Michonne. nie opłaca się tego nadrabiać jak ktoś skończył oglądać
@Roni8 wiesz co :) ostatni rok spędziłem na bardzo nie wymagającym home office i mimo że różne rzeczy oglądałem żeby dopychac czas to walkingndead mi nawet nie przeszło przez myśl :p
@Roni8: No dramat, dramat. Ostatnie odcinki długiej, kultowej serii powinny porządnie domykać historie głównych bohaterów, być "jakieś", skupiać się na rozwiązaniu. A mamy poznawanie historii życia jakichś totalnych fandomów i losowe bieganie po lasach i domach. Wielka misja odzyskania dziecka Maggie polega na wejściu do jakiegoś domu, nie wiadomo czemu tego, i znalezieniu tam akurat tego jednego dziecka xD pilnowanego przez jednego strażnika. To tak jakby w pierwszym sezonie Rick po
@Roni8: @localoca: Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia co do ostatnich odcinków. Już od dawna nie miałem oczekiwań co do tego serialu, ot taki zapychacz, czasem się coś ciekawszego wydarzy... ale od ostatnich odcinków, ponad 10 letniej serii jednak oczekiwałem minimalnie więcej, niestety era Angeli Kang jest ciężka w odbiorze. Wszystko jest wypełnione nic nieznaczącymi dialogami. Dzieją się rzeczy, "bo tak", bez żadnej ciągłości fabularnej. Ludzie się teleportują,
do końca zostały jeszcze 2 odcinki, ale wszystko idzie w tym samym kierunku co zawsze, pokonają wroga, tym razem Wspólnotę i wrócą spokojnie żyć do Alexandrii.


@Roni8: Przecież wszystko wskazuje na to, że w końcu pojawi się CRM w serialu. Jak Rick wróci, a wróci to będzie członkiem CRM. Dodatkowo szykuje się serial Daryla w Francji także z całą pewnoscią nie będzie spokojnego zakończenia 11 sezonu w Alexandrii. Coś się stanie
@quercy: Daryl w spinoffie ląduje we Francji, a jedyna w sumie organizacja jaka mogłaby go do Francji bez problemu dostarczyć to CRM. Pamela mówi o B-17 co może być jakimś sygnałem do CRM. Samo CRM jest złożone z trzech osad w tym Commonwealth, które ze sobą współpracują. Z drugiej strony jest jeszcze Dead City - spin off o Maggie i Neganie, czyli znowu jakieś ważne dla pierwotnej grupy osoby odchodzą z