Wpis z mikrobloga

Ja pier... jak mnie wkurzaja takie janusze, to juz kolejny raz. Wylicytowalem towar w dobrej cenie i od razu wiadomosc ze towar uszkodzony. No to od razu pisze, ze w takim razie prosze wysłac uszkodzony. Oczywiscie teraz sciema juz że towar wystawiony przez pomyłkę. Mowie, ze trudno prosze wysłać. No to koleś pisze, ż nie da rady bo sprzedał się towar pół roku temu i wysyła mi link do archiwum allegro. W linku licytacja i informacja, że nie było ofert kupna XD Piszę do niego, że przecież nikt nie kupił i otworzyłem spór. Facet zaczyna, że towar ma w Polsce, on jest w UK i nie da rady wyslać. No to mowie, że jak jest w UK to jak uszkodził towar, na dodatek ktorego nie ma ponoć bo sie sprzedał na aukcji na której nie było ofert kupnaXD. Nie wrzucam calej rozmowy bo dalej trwa ale zobaczymy jak sie dalej rozwinie. Jakies dobre rady jak to rozegrać?
#januszebiznesu #allegro
adam-photolive - Ja pier... jak mnie wkurzaja takie janusze, to juz kolejny raz. Wyli...

źródło: comment_1667221286iArk0QZ2hFAyIlWa8zlDmf.jpg

Pobierz
  • 119
@adam-photolive: Towar zniszczony i #!$%@? możesz zrobić. Allegro nie podważa w takiej sytuacji wersji sprzedającego, a nawet ma chyba odpowiednią rubrykę dla sprzedawcy (kiedyś tak było dla osób prywatnych) gdzie zaznacza się, że towar uległ zniszczeniu. Jeśli natomiast była to oferta kup teraz to wada oświadczenia woli i też #!$%@? zrobisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adam-photolive: u mnie podobnie ale w drugą stronę. Często sprzedaje jakieś podzespoły komputerowe, za kilka stówek zwykle. Zawsze od 1 zł bez ceny minimalnej. Już z kilkanaście razy miałem sytuację, że licytujący nie zapłacił za towar ani nie odpisywał na allegro. Ja sprzedaje na allegro lokalnie i tam to tak właśnie wygląda. Rak.
@adam-photolive: masz racje- wał bo za niska cena ale wiedz na przyszlosc ze archiwalne strony z przedmiotem nie zawsze pokazuja czy ktos kupił czy oferta sie po prostu zakonczyła. Jakiś taki bug. Sam mam w ofertach zakupionych (czyli juz archiwalnych) taki misz masz- czesc z zaznaczeniem ze kupiła jedna osoba a inne jakby oferta sie tylko zakonczyła bez kupna mimo ze zakupiłem i opłaciłem.