Wpis z mikrobloga

@mbasasello: 5 monsterów popijane redbulami to ponad 3l energoli XD wydaje mi się że po ponad 3 litrach kawy by miał podobnie


Na pewno. Tylko tak jak pisałem wyżej - rozwalało mnie to zawsze, że młodzi inteligentni ludzie, a dopóki im się tego wprost w twarz nie powiedziało to nie kojarzyli wypijania kilku litrów kofeiny z cukrem dziennie z kołataniami serca :)
Chłop 20-30 lat, przekonany że umiera, bo "serce tak dziwnie bije a jak wstałem to ciemno w oczach". Zbierasz wywiad i jeb, 5 monsterków dziennie popchnięte Red Bullami.


@mbasasello: No tak, jakby robił sobie kawę, wsypywał tam ponad 10 łyżeczek cukru i powtarzał czynność 5 razy to coś go trafi w końcu.
Tu nie tyle energol jest problemem, co ogólnie napoje słodzone. Jak gościu wpieprzał 300 gramów cukru dziennie + pewnie
@piotr_forsa: Znam gościa co się w końcu nabawił wrzodów żołądka od picia codziennie tych monsterków. Ja piję energetyki może raz na miesiąc albo i rzadziej, wtedy kiedy faktycznie potrzebuje kopa energii, wtedy działa jak powinien. Bo nie wiedzieć czemu, ale taka puszka 250ml pobudza mnie bardziej niż 2-3 kawy wypite w ciągu dnia, które mają dużo więcej kofeiny..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: Ja kiedyś na kacu jak wypiłem monsterka na zakupach to myślałem, że zejdę XD Az se musiałem siąść na ławce chwile bo się poczułem niezbyt pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)