Wpis z mikrobloga

  • 352
Pozostał niecały miesiąc do moich 30 urodzin. Wraz z różową zaczęliśmy myśleć jak je zorganizować.
Termin ✓
Goście ✓
Lokal ✓
I teraz mamy problem. Jako że jestem synem fanatyka wędkarstwa i sam przesiąknąłem tą pasją, wpadłem na pomysł organizacji urodzin tematycznych.
Wszyscy goście przychodzą przebrani za wędkarzy, a ja jako solenizant będę przebrany za straż rybacką. Główne dania z ryb, sałatki w wiaderkach polepione jak kule zanętowe, przystawki zawieszone na włosie i oczywiście wódeczka

Różowa powiedziała, że jestem #!$%@?...
Mój ojciec mówi że to genialny pomysł i już zaczął szykować strój.
Znajomy(też wędkarz) mówi że to będę najlepsze urodziny na jakich będzie.
Teraz pozostaje mi przekonać różową.. Macie jakieś pomysły?

#wedkarstwo #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 87
@K_eM1: wykopki z kijami w dupie się zesrały. To są Twoje urodziny i ma to być Twój dzień, więc ma być po Twojemu. Pomysł oryginalny i wyjdzie pewnie zabawnie - no chyba, że przyjdą ludzie z masztami w dupie.
@K_eM1: Ustylizuj stół z jedzeniem na dno zbiornika. Jakiś piasek, dołki, trzciny ze szczypiorku itp., wyspy. Z tymi kulami zanętowymi to trochę przypał. Ani to zjeść, ani ulepić ani na to patrzeć. Chyba że wszystkie zrobisz na bazie ryżu to może jakoś skleisz.
@K_eM1: To są Twoje urodziny i bawisz się po swojemu. Sraj na resztę. Raz się żyje i ma buc wesoło, zabawnie i śmiesznie, a jak komuś nie pasuje to jego problem. Ja zrobiłem swoje okrągłe urodziny po swojemu i ludzie miesiącami mi dziękowali za zajebista zabawę
@zwk-: To współczuje. Albo nie masz znajomych albo nie lubisz alkoholu, albo prezentów? Nie wiem… ja robię dla rodziny i osobno dla znajomych. 18nastke miło wspominam, a już jestem 30+