Wpis z mikrobloga

  • 352
Pozostał niecały miesiąc do moich 30 urodzin. Wraz z różową zaczęliśmy myśleć jak je zorganizować.
Termin ✓
Goście ✓
Lokal ✓
I teraz mamy problem. Jako że jestem synem fanatyka wędkarstwa i sam przesiąknąłem tą pasją, wpadłem na pomysł organizacji urodzin tematycznych.
Wszyscy goście przychodzą przebrani za wędkarzy, a ja jako solenizant będę przebrany za straż rybacką. Główne dania z ryb, sałatki w wiaderkach polepione jak kule zanętowe, przystawki zawieszone na włosie i oczywiście wódeczka

Różowa powiedziała, że jestem #!$%@?...
Mój ojciec mówi że to genialny pomysł i już zaczął szykować strój.
Znajomy(też wędkarz) mówi że to będę najlepsze urodziny na jakich będzie.
Teraz pozostaje mi przekonać różową.. Macie jakieś pomysły?

#wedkarstwo #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 87
@K_eM1: Genialne, nie przejmuj się cynikami z wykopu kpiącymi z tego. Brzmi jak coś oryginalnego i lekko zabawnego. Chętnie bym zobaczył dokument z takiej imprezy xD ale wiadomo, że kamera zniechęca ludzi do dobrej zabawy.
Urodziny ma się raz w roku, tak okrągłe co 10, ale młodszy nie będziesz. A właśnie w swoje urodziny Ty decydujesz jak wyglada impreza, więc teraz albo nigdy.
Też miałem 30tkę w tym roku i jakbyś
@K_eM1: OPie może zrób dwie imprezy nudną posiadówę dla różowej i Rybacką otwartą, gdzie zaprosisz wszystkich propsujących pomysł z wykopu xD
Rybackie Wykop Party połączone z urodzinami xD byłoby cringowo, ale to by przeszło do historii wykopu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)