Wpis z mikrobloga

  • 352
Pozostał niecały miesiąc do moich 30 urodzin. Wraz z różową zaczęliśmy myśleć jak je zorganizować.
Termin ✓
Goście ✓
Lokal ✓
I teraz mamy problem. Jako że jestem synem fanatyka wędkarstwa i sam przesiąknąłem tą pasją, wpadłem na pomysł organizacji urodzin tematycznych.
Wszyscy goście przychodzą przebrani za wędkarzy, a ja jako solenizant będę przebrany za straż rybacką. Główne dania z ryb, sałatki w wiaderkach polepione jak kule zanętowe, przystawki zawieszone na włosie i oczywiście wódeczka

Różowa powiedziała, że jestem #!$%@?...
Mój ojciec mówi że to genialny pomysł i już zaczął szykować strój.
Znajomy(też wędkarz) mówi że to będę najlepsze urodziny na jakich będzie.
Teraz pozostaje mi przekonać różową.. Macie jakieś pomysły?

#wedkarstwo #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 87
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_eM1: Lel, już robienie 18 jest cringowe. A mieć 30 i się dalej bawić w urodziny xD


[]

@zwk-: sam jakoś szczególnie nie organizuję imprez ale co jest "lel" w organizowaniu urodzin albo jakiejkolwiek innej imprezy gdzie można zaprosić znajomych i rodzinę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_eM1: pomysł w pytkę, propsuje ludzi, którzy nie mają kija w dupie i sama bym się na. takie party przeszła ()
@K_eM1: Super pomysł. Też uwielbiam wędkarstwo i zorganizowałem kiedyś podobną imprezę, ale my po prostu przebraliśmy się za ryby. Kulminacją imprezy była symulacja rybiego zapładniania, gdzie każdy facet mógł spuścić się na styropianowy model ikry. Niezapomniane wrażenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_eM1: pomysł naprawdę super. Jednak zgodzę się z różową. Nie każdy tak jak ty, przepada za rybami ;) o ile motywy związane z wędkarstwem są ok, tak już żarcie powinno być normalne, a nie jakieś lepione kule.