Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 33
924 259 + 19 + 8 + 8 + 8 + 8 + 37 + 9 + 23 = 924 379

Różne przejażdżki, bez celu, do biura, na strzelnice. Wczoraj niestety wymusiłem pierwszeństwo na samochodzie. Drugi raz w życiu. Strasznie mi głupio :( Tyle dobrze, że startował ze świateł skręcając w prawo i prędkość była minimalna. Ja skręcałem w lewo i bus przed nim też skręcał w lewo, bezkolizyjnie się minęliśmy, a Pana za nim kompletnie nie widziałem :( Nie mogę przestać o tej głupocie myśleć ehh. Mi co chwilę wymuszają i nie trzyma tego w bani tak długo... (,) Tak mi źle, że chyba za karę przeleję coś na jakąś fundację, która pomaga ofiarom wypadków.

#rowerowyrownik #ruszwroclaw #cube #bojowkacube #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_166697599624YDl7kBoSCQHpXpTFZxgD.jpg
  • 2
@LoneRider: Rowerzyści mają tak samo prawo popełnić błąd jak kierowcy aut i podobnych, nie ma czym się zamartwiać ;) Najgorzej gdyby poszkodowanym był jakiś pieszy albo drugi rowerzysta, ale w przypadku dużych pojazdów to głównie Ty jesteś narażony na niebezpieczeństwo. Dla spokojniejszej głowy dobrze jest mieć rowerowe OC
@donmateok: Masz rację. Mam rowerowe OC. Stronię od wszelkich problemów, ale niestety przejmuję się mocno w takich sytuacjach. Jest to raczej podyktowane dbałością o swoje bezpieczeństwo właśnie. Miałem już dzwona z autem, nie ze swojej winy co prawda, ale analizowałem to kilka miesięcy zanim się "zatarło". A to z wczoraj, ehh... Mam nadzieję, że puści szybko.