Wpis z mikrobloga

Drodzy grupowicze,
Jestem niewidomym masażystą i jednym z administratorów grupy. Dwa tygodnie temu mój pies przewodnik, który na ulicach Wrocławia jest moimi oczami, zerwał sobie więzadło. Skutek jest taki, że przez najbliższych kilka tygodni nie może pracować, a dodatkowo czeka go dosyć kosztowny zabieg i rehabilitacja. Mam nadzieję, że wróci do formy i za jakiś czas znowu ruszymy razem w miasto, tymczasem jednak jestem zdany na białą laskę i czeka mnie wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.
Nie chce tworzyć zbiórek, prosić o datki na pokrycie kosztów leczenia Nugata. To mój pies przewodnik i biorę to na siebie, niemniej wciąż jest to dla mnie spory, niespodziewany koszt. Dlatego też, jeśli zechcesz mi pomóc, zrób jedną z dwóch rzeczy lub dwie jednocześnie:
1. Zapisz się do mnie na masaż – cennik i kontakt poniżej
2. pokaż ten post znajomym.
Na masaż przyjadę do Ciebie taksówką. Proponuję:
Rozluźniający masaż klasyczny pleców, karku i barków w cenie 130 zł za godzinę z dojazdem,
Całościowy masaż relaksacyjny lomi-lomi w cenie 200 zł za półtorej godziny, również z dojazdem
Masaż leczniczy, po konsultacji i przedstawieniu zlecenia od lekarza lub fizjoterapeuty.
Jeśli zdecydujesz się na serię zabiegów, dziesiąty masaż będzie gratis, a gdy zamówisz masaż dla więcej niż jednej osoby w tym samym terminie i lokalizacji, otrzymasz rabat 10%.
Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub pod nr tel 663342366
Niech dobro wróci do ciebie.
Witold, masażysta, muzyk, tato Nugata. #pomoc #niepelnosprawni #pies #piesel #masaz #wroclaw
piotredarew - Drodzy grupowicze,
Jestem niewidomym masażystą i jednym z administrato...

źródło: comment_1666955317jz94aUGcH6Oz3ArtYuCp45.jpg

Pobierz
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@kierowcaautobusuofficial: @Owoc_w_kreplu: @Zawsze_w_szpilkach: w Warszawie jest fajna wystawa https://niewidzialna.pl/
Są tam różne kompletnie ciemne (jak w dupie) pomieszczenia odgrywające ulice, dom, las itp. po których oprowadza grupę osoba niewidoma/niedowidząca. Niesamowite przeżycie, jak ja nic nie widzę, rozbijam się o przedmioty, a babka przewodnik dokładnie wie kto gdzie jest i co robi ( )
No i na koniec była mała sesja AMA z przewodniczką i