Wpis z mikrobloga

@kamilox4 jest widoczność mniejsza niż 50 metrów to włączył i słusznie. Masz czelność czepiac się kogoś kto prawidłowo używa świateł samemu jak najgorszy baran mrugając długimi. No gratulacje


@Ziutek_Grabaz polecam idąc się do okulisty, bo na zdjęciu (zdjęcie gorzej oddaje widoczność podczas mgły) widać, że widoczność jest grubo ponad 100 metrów.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: chłopie, tutaj jest ponad 300m widoczności, bardzo rzadko trafia się mgła z widocznością poniżej 50m. Pacany jak już trochę mgły jest to włączą i świecą człowiekowi od rana po oczach, szczególnie po mieście. Po co to robić? Bezmyślność za kółkiem jest najbardziej irytująca

@SpokojnyPan słuchaj to co się dzieje z tyłu ciebie nie interesuje. Jest korek, widzisz zielone światło, to poczekaj kilka sekund, na spokojnie ruszaj, żebyś ty
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Człowieku uspokój się :)

Pozwól że zacytuję sam siebie:

elo, zaznaczam, że z długimi to taki żart. napisał to wyżej @seniorwykopek a mi coś nie wyszło z zacytowaniem tego. Generalnie oślepianie ludzi jest bez sensu, oślepianie ludzi "za karę" jest poczwórnie słabe, nie mogę się nie
  • Odpowiedz
Ktos smial wlaczyc nierażące przeciwmgielne


@mleko3-2procent: ale ono razi. A jeżeli uważasz, że nie to dlaczego jest ograniczenie używania tego światła tylko gdy widoczność jest poniżej 50 m? Skoro nie razi to dlaczego nie można nim #!$%@?ć cały czas? Moje długie też nie rażą.

  • Odpowiedz
@uriel_ck najbardziej irytujący są ludzie którzy migają długimi. Na zdjęciu jest kiepska widoczność, w niektórych miejscach co widać mniejsza niz 50m. Miał prawo włączyć swiatla. Op z drugiej strony niezależnie od widoczności nie ma prawa oślepiać dlugimi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kamilox4: zabawna jest ilosc osob ktorym nie przeszkadza lamanie przepisu o widocznosci 50m ale kompletnie nie zauwazaja przepisu nizej o tym ze nalezy je wylaczyc kiedy warunki sie poprawia, np ja 300m jak na obrazku xD i jeszcze ta pochwala ze lepiej zeby ich bylo widac niz by mieli bez swiatel jezdzic xD banda #!$%@? imbecylow drogowych
  • Odpowiedz
Ty sie ciesz, ze w Europie mieszkasz i 98% ludzi wie jak swiatła włczac. W USA jest masa hindusów i 98% z nich jezdzi na wszystkich światłach, non stop, długie, przeciwmgielne, kierunkowskaz i zawsze 40 mil na godzine, nie waż ne czy limit 35 czy 70. Mój sasiad nie wiedzial, że sa długie i krótkie swîatła i gdzie sie to wlancz. 12 lat jeździ.
  • Odpowiedz