Wpis z mikrobloga

@kamilox4: powiem już to, wolę już to niż
widoczność może 50m, wyjeżdżam z gruntowej i w ostatniej chwili widzę jakiś ledzik we mgle, #!$%@? szczęście że to były fabryczne światła dzienne, januszowych bym nie zobaczył. Nie jedna ale 2 πzdy jedna za drugą jechały na dziennych
Niektórzy to się nigdy nie nauczą kiedy się używa tylnych przeciwmgielnych. Oślepia cały czas, mruganie długimi nic nie daje. Pewnie myśli co ja od niego chce. Aż korci wyprzedzić i mu włączyć tak samo. Ale pewnie i tak by nie zrozumiał.


@kamilox4: wiekszosc ludzi po prostu nie patrzy co sie dzieje dookola. jak mozna byc na tej samej drodze, widziec ze przeciez w odleglosci 100-200m bez problemu widzisz swiatla mijania aut
@kamilox4: Jakoś z miesiąc temu nocą na autostradzie wyprzedzałem babę, która jechała całkowicie po ciemku. Jakiś uprzejmy kierowca starał się jej przekazać, że ma włączyć światła - najpierw włączył światła drogowe (baba nie ogarnęła, że nagle się zrobiło jasno), potem wyprzedził ją i na przemian wyłączał i włączał światła (też nie ogarnęła). Niektórzy kierowcy powinni jeździć jedynie na fotelu pasażera.
@kamilox4: To jeszcze nic. Jeszcze przez tydzień jeżdżą na przeciwmgielnych bo zapomną wyłączyć. Choć dzisiaj widziałem innego debila.
6:00. Ciemno. Jedzie taki na pozycyjnych + przeciwmgielne z przodu (z czego jedno się nie pali). Przecież oszczędzi odbłyśnik w reflektorze. #!$%@?, że może zabić pieszego na przejściu bo go nie zauważy.
kiedyś jechałem jumperem na dlugich za takim asem. Zrozumiał po jakiś 15km.


@adiraveee: kiedyś taki as jak ty usiadł mi na dupie i włączył wszystko co miał z przodu. To nic że 3 w nocy, mleko na drodze, on jedzie dosłownie 2 metry za mną. No to z racji tego że nic więcej za nami nie jechało włączyłem tryb krajoznawczy i jechałem 20 km/h. Miotał się jak piskorz próbując mnie wyprzedzić
@adiraveee: oczywiście, od razu się zorientowałem o co mu chodzi. Ale on dosłownie usiadł mi na dupie i zrobił mi z nocy dzień jak tylko do mnie doleciał już z daleka waląc długimi. Takich parchów trzeba nauczyć jazdy rekreacyjnej.
Niektórzy to się nigdy nie nauczą kiedy się używa tylnych przeciwmgielnych


@kamilox4: Francja i Belgia przy takiej aurze jest pełna samochodów na przeciwmgielnych i włącza je zdecydowana większość kierowców ale podejrzewam, że oni nigdy mgły nie widzieli. Mieszkałem w rejonach gdzie wokół same stawy i mgły tam są takie, że krawędzi drogi w najgorszych wypadkach nie widać i strach 20km/h jechać.
No typowe polskie Janusze, lekka mgiełka i cyk tylne przeciwmgielne, ALE jak #!$%@? ostro deszczem i świata nie widać to jeden z drugim na dziennych jedzie xD