Wpis z mikrobloga

@kamilox4: ale do świateł z przodu się nie czepiaj bo według przepisów wystarczy zmniejszona przejrzystość powietrza i możesz je opcjonalnie włączyć, więc nawet lekki deszczyk i możesz włączyć przeciwmgielne z przodu.
Tak przeciwmgielne z tyłu mnie trochę wkurza jak ktoś na nich jeździ przy dobrej widoczności, a nie powiem, że oślepia - bo jak może mnie oślepiać jedna żaróweczka 21W??? Przecież to ma taką samą moc jak żarówki STOP(a ich jest
jest widoczność mniejsza niż 50 metrów to włączył i słusznie. Masz czelność czepiac się kogoś kto prawidłowo używa świateł samemu jak najgorszy baran mrugając długimi. No gratulacje

@Ziutek_Grabaz: chłopie, tutaj jest ponad 300m widoczności, bardzo rzadko trafia się mgła z widocznością poniżej 50m. Pacany jak już trochę mgły jest to włączą i świecą człowiekowi od rana po oczach, szczególnie po mieście. Po co to robić? Bezmyślność za kółkiem jest najbardziej irytująca
@kamilox4: dobra, zrozumiałem też w drugą stronę, bo masz niektóre samochody w których tyłu nie włączysz bez przodu włączonego, a wiadomo, że przód w sumie w sam mglisty dzień to niezbyt dużo Tobie daje

@kamilox4: no ale oślepiać to nie oślepia. sam mam wadę wzroku i do tego jeszcze astygmatyzm i światła punktowe działają mi na oczy "mocnej", ale nigdy bym nie powiedział, że mnie przeciwmgielne oślepia.