Wpis z mikrobloga

@kamilox4: lepszy taki nadgorliwy z przeciwmgilenymi niż ludzie co w warunkach jak na pic rel jeżdzą na DLR (bez świateł z tyłu). A to zdarza się dużo częściej bo myślą, że tryb Auto zwalnia ich z myślenia.


@apee: w Polsce są dwa typy kierowców ( ͠° °)
  • Odpowiedz
150 m na ekspresówce albo autostradzie to odpowiednia odległość do przeciwmgielnych. Co to jest 50m przy 140/h


@Czarny_Klakier: jechanie 140 km/h przy widoczności 50 m chyba nie jest najlepszym pomysłem.
  • Odpowiedz
za to Ty masz teraz okazję nauczyć się że masz w aucie światła przeciwmgłowe bo jest mgła a nie przeciwmgielne bo nie ma czegoś takiego jak mgiel


@luteklutek: zajrzyj najpierw do słownika języka polskiego zanim spróbujesz zabłysnąć.
  • Odpowiedz
@kamilox4: jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, by mnie oślepiło tylne światło przeciwmgielne. Nigdy. Ale to może dlatego, że zachowuję bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu? No jak siądziesz komuś na zderzak i będziesz jechał 3 metry za nim to cię pewnie oślepi.

Za to non stop spotykam suviarzy którzy walą prosto w ryj jakby mieli włączone długie. A jak jadą za mną, to w środku swojego auta mam jasno jakby mi
  • Odpowiedz
@kamilox4: ze światłami w Polsce w ogóle jest porażka. Niektóre barany secjalnie podnoszą za wysoko światła mijania żeby lepiej widzieć hehe i mają w nosie że oślepiają innych kierowców.

To samo z przeciwmgielnymi jak na obrazku. A trafią się jeszcze takie ananasy jak @Rabe albo @Ziutek_Grabaz albo @ShpxLbh albo @pablosik @mleko3-2procent którzy bronią nadgorliwców i człowiek się zastanawia czy to trole czy co xD

dlatego zawsze wlaczam długie żeby ten kierowca
  • Odpowiedz
@szybki-bill1: mówiłem że macie jakiś nieprzepracowany problem z frustracją i to właśnie wychodzi ma drogach. Takie krasnale potem wsiadają do samochodu i próbują karać innych żeby mieć chociaż minimum namiastki poczucia kontroli w swoim życiu. Słabe
  • Odpowiedz
@szybki-bill1: Włączając długie świetnie podkreślasz jakim imbecylem jesteś. Ktos smial wlaczyc nierażące przeciwmgielne zeby być lepiej widocznym a za nim pojawia się szybki bill postrach terenów zabudowanych znacząco przekraczając prędkość bo w końcu jest szybkim billem i nawala długimi realnie oślepiając kierowce przed nim i powodując niebezpieczna sytuacje. I potem czujesz przez reszte dnia satysfakcje bo dowaliłeś mu. DOWALILES! to ty jesteś panem drogi, krolem zycia, wladca niemieckiej maszyny klasy premium!
  • Odpowiedz