Wpis z mikrobloga

@NitrousOxide: elo! nie bój się zmiany na lepsze

smiesznie jak patologie się dalej uważa za przeważający stan, a serio ludzie w wieku ponizej 60lat czy nawrt starsi też juz duzo bardziej się ucywilizowali, nawet na wsiach

inną rzeczą jest, że psy raczej zdychają tam pod kołami samochodów niż dożywają starości jak na memie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xqwzyts: Szkoda tłumaczyć. Elyta interneta i świadomi użytkownicy wykopa wolą powtarzać bzdurne stereotypy, bo wydaje im się, że jak się urodzili w mieście, to życie wygrali.

@rolnik_wykopowy: A zdrapujesz pleśń ze świętego chlybka po czym go zjadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@phty: to akurat p---------e, eutanazja zwierząt wśród takich januszy nie jest czymś zakazanym wręcz przeciwnie (wiadomo że znajdziesz psycholi xD) co innego jakbyś zaproponował eutanazję prababki która 10 lat jest w stanie wegetatywnym xD
  • Odpowiedz
@Keliopis: jak komuś dzieci wyjechały to często przewaznie wina jego i tego ze nie pozwolił im się rozwinąć w dobrych zawodach w Polsce tylko musza być na dole drabiny społecznej jako imigranci zarobkowi razem z patologią. Strasznie mi przykro jak słyszałem „a mój Piotruś to trzęsie magazynem, jest już starszym magazynierem po 10 latach pracy, byłby wyzej No ale wiesz Polaków nie puszczają, a Zosieńka znalazła sobie przystojnego chłopaka zagranicznego
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: Czyli 3/4 Polaków nie powinno mieć dzieci, super rozumowanie.
Wyjazd za granice nie jest jednoznaczny z obcowaniem z patologia lub należeniem do niej.
Nie ma również co ukrywać, że bez względu jakie warunki rodzic by zapewnił, za granicą i tak znajdzie się o wiele lepsze - w kontekście kariery, zarobków i całego życia. Poza tym - jak ktoś naprawde nie ma żadnych ambicji i wizji na życie, to i
  • Odpowiedz
@elo_ @matiJ, wiem, że zmienia się na lepsze i jest w narodzie więcej empatii dla zwierząt, szczególnie jeśli są w rodzinie wiele lat. Niemniej jeśli mówimy o januszowym podejściu, to jeśli pies i tak zdycha to po co jeszcze jechać do weta, płacić za uspienie, itp. jeden strzał w łeb i Azor nie będzie się męczył.
  • Odpowiedz