Wpis z mikrobloga

Nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie na trzeźwo. Ja jestem tego świetnym przykładem. Nie pije (prawie nic), nie ćpam i jestem ruiną człowieka.
Następnym etapem życia będzie po prostu zacząć coś brać (ale co i skąd to nie mam #!$%@? pojęcia) żeby chociaż trochę poczuć jakąś ulgę w tym życiu

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko
  • 183
@Xwolf66: nie denerwuj się mirabelko , kobiecy punkt widzenia jest całkowicie różny od innego , można sobie śmieszkować , na temat seksu i związków. Ale prawda jest taka że nam ludziom przytrafia się seks bez związku ale jeszcze nie widziałem związku bez seksu.XD
@Pralko-suszarka: LOL, czyli Ty nie masz ani taktyki, ani planu xD czyli co? Fantazje i pobożne życzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro jakieś rozmowy i randki były, to oznacza że potencjalnie było z kim. To albo nie było nic i kłamałeś wcześniej, albo nie potrafisz pociągnąć niczego poza pierwsze zapoznanie się.

Nie widzę aby mój mąż czy inni mężczyźni w związkach w otoczeniu czyli się mężczyznami drugiej
LOL, czyli Ty nie masz ani taktyki, ani planu xD czyli co? Fantazje i pobożne życzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Ale że co bo nie rozumiem? XD Jeżeli jakis facet zakłąda tindera, to ma jakiś wielki plan? ( ͡º ͜ʖ͡º) I co ten plan miałby obejmowac?

Skoro jakieś rozmowy i randki były, to oznacza że potencjalnie było z kim.


@moll:
@Pralko-suszarka: to, że nie rozumiesz to widać. Nie chodzi o wielki plan, tylko o świadomość podejmowanych działań. Naprawdę muszę Ci takie rzeczy tłumaczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro wpadałeś na #!$%@?, to pomyśl, co Cię przyciąga akurat do takich. Polecam przeanalizować to dokładnie, bo refleksja zerowa, za to obiekcje w kosmos.

Może są bardziej świadomi od Ciebie? Co masz Ty, a co mają oni? Bo to nie
@solo_living_yolo: nie wiem, op użył takiego określenia i niech mu będzie że one #!$%@?, a on normalny a nie desperat i frustrat z kompleksem na punkcie bycia prawiczkiem.

Ale to nadal nie wyjaśnia,. dlaczego nie przemyślał co zrobił nie tak,że tylko od takich był odzew
@moll: ilustracja i desperacja to błędne koło , Mirek musi złamać koło , może to zrobić sam lub ktoś mu pomoże , faceci czasem biorą kasę za to i grubo się cenią , hmmmmmmm czasem robi się to przyjaciołom , kumplom , faceci rzadko pomagają bezinteresownie bo świat jest cyniczny , wiedzą rzadko jest za darmo . Mirek żyje w bańce to bańka z desperacji i flustrwcji. Dopóki siedzi w tej
@solo_living_yolo: co najwyżej taki dmuchany, gumowy młotek xD

Poza tym, póki nie ogarnie części "zdesperowany i sfrustrowany" to nawet i najlepsza wiedzą mu nie pomoże.

Ja nie rozumiem jednego, jak ktoś mówi mimo wszystko o nawiązaniu jakiejś relacji i bliskości, chce zacząć od seksu. Tak od dupy strony to jest właściwie, patrząc że większość kobiet mimo wszystko bardziej z emocjami wiąże stosunek seksualny.
@moll: @solo_living_yolo: Jak was czytam, jak przeinaczacie wszystko, łapiecie się byle czego to normlanie mam ochotę wstać i zrobić kupę do zlewu XD

Nie chodzi o wielki plan, tylko o świadomość podejmowanych działań. Naprawdę muszę Ci takie rzeczy tłumaczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: No ale ty niczego nie wytłumaczyłaś teraz XD Jakieś konkrety? cokolwiek? Chad nie musi mieć planu ale ja już muszę. Tylko