Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: mam je kamienować za to? XD to ich wybór. W dodatku nie żeby coś, ale Ty chcesz dokładnie tego samego co mają one. Nie masz i są żale i płacze. Ja ani nie jestem zazdrosna, nie nie zajeżdża ode mnie hipokryzją w tym układzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udawane relacje! Brawo! Kolejny co wykorzysta i rzuci i będzie się dziwił, że laski są coraz bardziej
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: a ja twierdzę że facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wcześniejsze konwenanse i konserwatyzm prowadziły do sprawnej dystrybucji seksu - brałeś sobie babę i miałeś seks. Układ prosty, czytelny, niósł za sobą dodatkowe benefity - ona sprząta i gotuje, Ty przynosisz hajs, żeby było za co ugotować i kupić gacie do cerowania.

Ale tutaj cała na biało
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka uzależnianie swojego szczęścia od znalezienia dziewczyny.... to nie jest dobre. Może dla kogoś kto nigdy nikogo nie mial wydaje się to prawdopodobne, ale jak już znajdziesz to sam zobaczysz, że niekoniecznie jest to lekiem na całe zło. Polecam najpierw spróbować zadbać o siebie i uszczęśliwiać się samemu, a potem myśleć o związkach
  • Odpowiedz
Wcześniejsze konwenanse i konserwatyzm prowadziły do sprawnej dystrybucji seksu - brałeś sobie babę i miałeś seks.


@moll: Ale niekoniecznie szczęśliwy związek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu było w związkach "bo tak trzeba było", bo co somsiad pomyśli, bo to grzech etc. Związek był społecznym przymusem.

Jeśli chodzi o obecną sytuację, to to prawda, żyjemy w dupie i do póki nie wynajdziemy sposobu na niezależność od kobiet, to będzie problem. Kobiety znalazły sposób na niezależność od mężczyzn, ale męczyźni nie znaleźli sposobu na niezależność od
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: no właśnie nie do końca. Kobiety nie stały się niezależne od mężczyzn, za to aktualna sytuacja pozwala płci pięknej na wykorzystanie zależności mężczyzn od kobiet na swoją korzyść.

Wahadło zalicza właśnie wychylenie w drugą stronę. Wyszliśmy od pełnej zależności kobiet od mężczyzn do sytuacji w której, to mężczyźni zostają sprowadzeni do zależności od kobiet.

Czy da się z tego wybrnąć? Moim zdaniem da się, ale to wymagałoby ponownego wkładania
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka taką desperacją od Ciebie zalatuje, że nie dziwię się, że do niczego na tych spotkaniach nie doszło. Nikt nie lubi desperatów, a wybacz ale od Ciebie aż biję aura przegrywa, który jest nastawiony wyłącznie na wyruchanie, do tego yess dziewica koniecznie. Nie wiem ile masz lat, ale pewnie nie za wiele wnioskujac po tym jak piszesz albo zwyczajnie jeszcze nie dojrzałeś, ale życie nie wygląda tak jak Ci się wydaje
  • Odpowiedz
taką desperacją od Ciebie zalatuje, że nie dziwię się, że do niczego na tych spotkaniach nie doszło


@Xwolf66: Powiedziała różowa, która nie musi nic robić by mieć głupie segzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie lubi desperatów, a wybacz ale od
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: i sam chcesz to jeszcze pogłębiać.

w dodatku zobacz jaki jesteś niedojrzały w podejściu - nie chcą mnie te od fwb, bo nie spełniam ich wymagań i to mnie wbija w problemy psychiczne, więc ja zacznę oszukiwać dostępne kobiety, które dążą do związku, żeby zrobić im krzywdę, wykorzystując je i ich naiwoność, w zastępstwie tych pierwszych.

Nie odgrywaj się na Bogu ducha winnych dziewczynach za to, że sam
  • Odpowiedz
i sam chcesz to jeszcze pogłębiać.


@moll: Przypominam tylko, że oczekujesz bym chciał coś czego nie chce xD I jako 30'letni prawiczek wszedł w związek, wywierając na sobie gigantyczną presję xD Ja nie wiem czy ty jesteś świadoma co ty piszesz w tych sprawach stawiając tam mnie xD

więc ja zacznę oszukiwać dostępne kobiety, które dążą do związku, żeby zrobić im
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: oczekuję tylko, byś zweryfikował swoją postawę.

Fakt, egocentrykowi nie przegadam, że chce czynić zło, by kosztem innych zaspokoić swoje potrzeby.
A czego jest winna dziewczyna, która chce związku, że ktoś ją zbajeruje, a potem porzuci, bo on nie chce się wiązać, za to chce zamoczyć? Nie widzisz tu poważnego konfliktu interesów i jawnego oszustwa?
  • Odpowiedz
oczekuję tylko, byś zweryfikował swoją postawę.


@moll: Ty zweryfikuj co do mnie piszesz. Chcesz bym wszedł w nieszczęśliwy związek tylko po to, by mieć dziewczynę. A nie będzie i NIE MOŻE być on szczęśliwy z dwóch podowód:

1: Nie jestem nastolatkiem i nie wejdę w związek z inną nastolatką, gdzie będziemy wspólnie odkrywać arkana miłości i innych tego typu gówien. Taka np. 25 latka jest w KOMPELTNIE innym miejscu w swoim życiu i swoimi oczekiwaniami, niż ja mimo 30lat, przez co nie będziemy nigdy ze sobą kompatybilni....A ciężko zbudowanie związku z tak niepasującymi do siebie ludzmi.
2: Po prostu nie chce
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

podałam Ci rozwiązanie - celuj w młodsze, które chcą skakać po #!$%@?. Przeoczyłeś? Bo tą grupę wskazałeś, jako zainteresowaną podobnymi "rozrywkami" do Twoich.

Rówieśnice Cię nie chcą, na dziwki nie pójdziesz, więc opcja powyżej do rozważenia, ale nieee
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: no to skoro celujesz i nic nie to nie daje, to znaczy że obierasz zły cel i taktykę.

Ty w ogóle z żadną do tej pory nie zbudowałeś, więc o czym mowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie, rozwiązaniem na stworzenie casualowej relacji nie jest wikłanie w nią kobiety nastawionej na niecasualową relację. To jest kłamstwo i oszustwo, jeśli ją zwodzisz, by osiągnąć swoją rację, gdy ten ktoś wprost deklaruje inne chęci.
I przeszłość tego kogoś nie jest ważna, bo to że one kiedyś chciały fwb a teraz nie chcą nie daje Ci prawa do wymagania od nich teraz. Poza tym, dlaczego uważasz że każda skacze po #!$%@? zanim zechce stałego związku? Patrzysz po sobie, że skoro Ty masz
  • Odpowiedz
no to skoro celujesz i nic nie to nie daje, to znaczy że obierasz zły cel i taktykę.


@moll: Nie jestem chadem, taktyka nie ma za dużo tu do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty w ogóle z żadną do tej pory nie zbudowałeś, więc o czym
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: moja rada nie szukaj krechy krecha nie dla ciebie , przed następną randką leć na dive , zapal blanta który cię odpręży , takiego co lekko wchodzi i powoli . Dopiero wtedy idź na randkę , popełniasz karygodny błąd i nie ważne czy pójdziesz na 3 randki czy 300 dopóki tego nie zmienisz nie ma szans że stworzysz z kobietą jakąś relację , czy to ons ,fwb. , czy
  • Odpowiedz