Wpis z mikrobloga

Nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie na trzeźwo. Ja jestem tego świetnym przykładem. Nie pije (prawie nic), nie ćpam i jestem ruiną człowieka.
Następnym etapem życia będzie po prostu zacząć coś brać (ale co i skąd to nie mam #!$%@? pojęcia) żeby chociaż trochę poczuć jakąś ulgę w tym życiu

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko
  • 183
@Pralko-suszarka: problem z wami facetami jest na wykopie taki że bierzecie na projekty typu Klaudiusz facetów wymaksowanych , przez filtry apki ,piszecie po tym do karynek z żabki czy studentek kosmetologi , i się dziwicie że kobieta pójdzie z facetem do łóżka który jest od niej o 5 oczek w skali ruchensztajna wyżej , zróbcie następnym razem projekt z Cloneyem , Johnny depem , czy gośćmi z pierwszej setki najbogatszych w
molciu , gdybyś nie miała dzieci odbiłbym cię męzowiXD , masz anielską cierpliwość.( ͡º ͜ʖ͡º)


@solo_living_yolo: Oczywiście mojej cierpliwości nikt nie doceni, a trzeba mieć ją ze stali do was, zwłaszcza że produkuje się bardziej niż wy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby do faceta 6/10 podjechała Julka 9/10 w nissanie GTR , i powiedziała takiemu mirasowi żeby wsiadał poprowadzić a ona mu
@solo_living_yolo: szczerze to już mi się wyczerpała, bo nie da się, nic nie działa, wszystko wypróbowane i wyczerpane, jak widać na załączonym obrazku.

To niech się nie daje dalej, w końcu to nie moje życie...
bo nie da się, nic nie działa


@moll: Dawaj, wierzę w ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za to 30 letni prawik myślący że zacznie pożycie seksualne od osa czy fwb , na apce na której rywalizacja jest większa niż w loży VIP


@solo_living_yolo: Bo tak wyglądają porady ekspertów w internecie. Jeden rabin powie tak, inny srak. Gdybym nie próbował, to znowu każdy by mi zarzucał, żem
@Pralko-suszarka: strać prawictwo i wróć, może wtedy będziesz rokował na inne spojrzenie również z własnej perspektywy, bo na razie to nie widzę tego, a od tego radziłam zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: No stracę, stracę z jakąś dziwką (#!$%@? wie kiedy) tylko po prostu myślę do przodu, bo strata prawictwa nie sprawi, że na ziemi nie będzie wojen, chorób itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno będę chciał więcej a nie będę chciał ruchać tylko za pieniążki, bo chciałbym również relacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: Jak coś, to już byłem goły z gołą laska w łóżku, lizalem, pieściłem ja itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jedną nogą nie jestem prawikiem a druga wciąż jestem przez to, że mi nie stanął xDD

#!$%@? świat. Normalnie facet idzie z baba do łóżka i przestaje być prawiczkiem. U mnie jest chyba z milion Stanów pośrednich między prawiczkiem a nie prawiczkiem i będę potrzebował pewnie