Wpis z mikrobloga

To jest John Kerry. John jest oficjalnym wysłannikiem klimatycznym USA. Latał swoim prywatnym odrzutowcem na wiele konferencji, prosząc o zaprzestanie używania samochodów.

Niedawno John zeznał pod przysięgą, że nigdy nie posiadał prywatnego odrzutowca. W konfrontacji z dowodami powiedział, że „to moja żona była właścicielem, nie ja” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ciekawostki #klimat #globalneocieplenie
wojna - To jest John Kerry. John jest oficjalnym wysłannikiem klimatycznym USA. Latał...

źródło: IMG_3155

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@wojna: 5 minut z google i wiem że kłamiesz. Wszystkie jego podróże na konferencję to zwykle komercyjne loty. Ale fakt, firma która należała do rodziny jego żony posiadała prywatny samolot, który sprzedali.
  • Odpowiedz
@wojna: bezsensowne latanie polityków w tę i nazad nie sprawia, że globalne ocieplenie nie jest faktem i że jest jednym z licznych objawów przeludnienia i przeeksploatowania środowiska.
  • Odpowiedz
@wojna: akurat jego żona jest z rodziny Heinz (tych od keczupu) więc raczej ma sporo kasy i nie było to przepisanie majątku tak jak u nas xd
  • Odpowiedz
Wszystkie jego podróże na konferencję to zwykle komercyjne loty.


@Moon_Dancer: ale nadal - po #!$%@?? Skoro tak ich boli emisja powinni siedzieć na dupie i wszystko załatwiać zdalnie.
  • Odpowiedz
Niedawno John zeznał pod przysięgą, że nigdy nie posiadał prywatnego odrzutowca. W konfrontacji z dowodami powiedział, że „to moja żona była właścicielem, nie ja” ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojna: wyjaśnił hejterów niczym tiger bonzo
  • Odpowiedz
@wojna: Możesz wskazać jaki jest proces przyczynowo-skutkowy pomiędzy tym, że jakiś polityk lata samolotami, a prawami fizyki? Dlaczego fakt latania przez polityka samolotami ma wpływ na to jak działa fizyka w tym naszym wszechświecie?

Czy jest możliwe, że jego lot, przykładowo wytwarzający 10 ton CO2, będzie przyczyną do zmniejszenia ilości wytwarzanego CO2 o 10 000 ton?

@zzbkk: Dokładnie tak to wygląda. Bogaci mogą "robić więcej" niż biedni, bo w jakiś
  • Odpowiedz