Wpis z mikrobloga

Nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie na trzeźwo. Ja jestem tego świetnym przykładem. Nie pije (prawie nic), nie ćpam i jestem ruiną człowieka.
Następnym etapem życia będzie po prostu zacząć coś brać (ale co i skąd to nie mam #!$%@? pojęcia) żeby chociaż trochę poczuć jakąś ulgę w tym życiu

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko
  • 183
fakt, jako prawiczek masz duże doświadczenie w tej materii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: No ba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczytaj sobie na ile przemiał w wielu przelotnych romansach utrudnia budowanie stałej relacji


Ale to nie jest tak, że tylko przelotne romanse odpowiadają za utrudnione budowanie relacji w przyszłości, w końcu FWB to nie jest jakiś wynalazek XXI Wieku. Ludzie romqnskwali od setek
@Pralko-suszarka: pewnie że ludzie wcześniej też romansowali, flirtowali i nie wszystkie relacje kończyły im się ślubem i stadem bombelków.

Tylko bierz pod uwagę że kiedyś na formalne związki było o wiele większe parcie.

A w tym momencie ludzi możesz podzielić na 2 grupy:
- na tych, co w miarę szybko i najczęściej młodo dobierają się w pary - tutaj nie ma dużego przebiegu i kręcenia nosem na partnerów, taki związki są
na tych, co w miarę szybko i najczęściej młodo dobierają się w pary - tutaj nie ma dużego przebiegu i kręcenia nosem na partnerów, taki związki są też mocno trwałe


@moll: No ja zauważyłem, że młode związki są najbardziej narażone na rozpad XD

na tych co mają zerowy lub w drugą stronę duży przebieg związkowo-seksualny


Ale czemu ty dobierasz sobie tylko skrajne przypadki? Co to nie ma nic pomiędzy? XD

Często
@Pralko-suszarka: to ciekawe, że jakoś wychodzi na to, że jak się ludzie nie dobiorą na etapie szkoły ponadpodstawowej/studiów to potem najwięcej płaczą że nie ma gdzie i nie ma kogo poznać. To, że młode związki się rozpadają, nie zaprzecza temu co piszę, bo jednak większość sobie radzi na dość wczesnym etapie, biorąc pod uwagę postępujące trendy demograficzne w kierunku opóźniania całej dorosłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomiędzy
to ciekawe, że jakoś wychodzi na to, że jak się ludzie nie dobiorą na etapie szkoły ponadpodstawowej/studiów


@moll: Na tym samym etapie również romasnują ( ͡º ͜ʖ͡º) Najwięcej par się chyba dobiera na etapie studiów.

Pomiędzy też jest, ale osoby pomiędzy sobie radzą, a osoby ze skrajności najwięcej płaczą. Widać korelację


@moll: Ale ty chcesz bym wpadł w skrajność właśnie XD

dużo osób chciałoby przelotnych
@Pralko-suszarka: tak, szczególnie ludzie bez studiów poznają się na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i te wszystkie studentki, do których wzdychają panowie, bo są nieosiągalne przez posiadanie chłopa od klasy maturalnej...

chodzi o to, że łatwiej znaleźć kobietę do związku niż do FWB. Więcej kobiet jest mimo wszystko zainteresowana stałą relacją niż czymś luźnym. M.in. dlatego że nadal część z nich będzie chciała ślubu, wspólnego domu i
tak, szczególnie ludzie bez studiów poznają się na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Albo przez znajomych w podobnym okresie co studenci ( ͡º ͜ʖ͡º)

i te wszystkie studentki, do których wzdychają panowie, bo są nieosiągalne przez posiadanie chłopa od klasy maturalnej...


@moll: I coś w tym jest, bo sam nigdy studentki singielki nie poznałem

Więcej kobiet jest mimo wszystko zainteresowana
@Pralko-suszarka: dużo łatwiej wejść, czy łatwiej znaleźć mężczyznę skłonnego do wejścia w taką relację? Bo to różnica.

No bo kobiety trafiają na takich, co obiecają wszystko, byleby dobrać się do majtek, dlatego czują się wykorzystywane, jeśli liczyły i otrzymały deklarację na stałą relację od kogoś, kto od początku nie zamierzał tego dotrzymać.

Skoro kobiety chcą się wcześniej wyszaleć to może celuj w młodsze do poskakania?

Nie każda kobieta chce też szaleć,
dużo łatwiej wejść, czy łatwiej znaleźć mężczyznę skłonnego do wejścia w taką relację?


@moll: Wydaje mi się, że to i to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faceci w sprawach związkowych, zwłaszcza w młodszym wieku są chyba mniej odpowiedzialni niż kobiety.

No bo kobiety trafiają na takich, co obiecają wszystko, byleby dobrać się do majtek, dlatego czują się wykorzystywane, jeśli liczyły i otrzymały deklarację na stałą relację od kogoś,
@moll: Chodzi o wymogi względem wyglądu a nie że związek to chore wymaganie xD

Kobiety szukający przelotnych znajomości mają zawyżone wymagania. Dopiero jak szukają związku to są gotowe trochę spuścić z wymagań. I tam otwiera się szansa dla takich co wykorzystują.

Poza mną, bo ja mam problem ze znalezieniem typiary do związku xD Ale może coś podziałam i zacznie się w końcu przymusowe wykorzystywanie kobiet? Hmmm
@Pralko-suszarka: to że Ty nie spełniasz ich wymogów do przelotnych znajomości to nie znaczy że te wymogi są chore. Gdyby takie były, to one by tych przelotnych znajomości nie miały i musiały nawet do nich obniżyć wymagania xD

A do związku inaczej się szuka niż do zabawy. Tak samo jak Tobie przy fwb przebieg nie przeszkadza. Ale do związku już przechodzonej byś nie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°
to że Ty nie spełniasz ich wymogów do przelotnych znajomości to nie znaczy że te wymogi są chore.


@moll: Jeżeli kobieta jest gotowa zaakceptować tylko niewielki promil facetów do FWB, to tak, to są chore wymogi xD

Gdyby takie były, to one by tych przelotnych znajomości nie miały i musiały nawet do nich obniżyć wymagania xD


@moll: Jak tinder czy inne erodaty pokazują, nie muszą ( ͡° ͜ʖ
@Pralko-suszarka: dlaczego nie może mieć preferencji co do tego jak się zabawić? To tak samo, jakbyś doszedł do wniosku że ludzie są piertolnięci, bo idąc do kina nie idą na byle co, tylko na konkretne gatunki, które lubią (słaba analogia,.ale w miarę czytelną)

No to skoro tinder czy erodate pokazują, że laski nie muszą obniżać wymagań co do zabawiania się, to jaki masz problem? Ich wymagania nie są chore, skoro ktoś
dlaczego nie może mieć preferencji co do tego jak się zabawić?


@moll: Bo potem na stare lata wykorzystują was faceci, których odrzucałyście za młodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak samo, jakbyś doszedł do wniosku że ludzie są piertolnięci, bo idąc do kina nie idą na byle co, tylko na konkretne gatunki, które lubią (słaba analogia,.ale w miarę czytelną)


@moll: Ale to samo ty robisz. Dlaczego
@Pralko-suszarka: dlaczego mówisz do mnie per "wy" skoro ja nigdy nie nie musiałam się wyszaleć, stroniłam od przelotnych znajomości, mój przebieg wynosi jeden partner i jestem od ponad dekady w szczęśliwym związku? XD mnie nikt nie wykorzystał i nie będzie wykorzystywał, bo za młodu zadbałam o to, by być w relacji, w której dbamy o siebie nawzajem. Więc co się ma na mnie mścić w tym układzie?

Jedyne na co zwracam
dlaczego mówisz do mnie per "wy" skoro ja nigdy nie nie musiałam się wyszaleć


@moll: No to niech będą one, lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mój przebieg wynosi jeden partner i jestem od ponad dekady w szczęśliwym związku? XD


@moll: Ale bronisz tych, które mają większe przebiegi i przelotne romasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne na co zwracam Ci uwagę, to żebyś