Wpis z mikrobloga

Nie da się funkcjonować w dzisiejszym świecie na trzeźwo. Ja jestem tego świetnym przykładem. Nie pije (prawie nic), nie ćpam i jestem ruiną człowieka.
Następnym etapem życia będzie po prostu zacząć coś brać (ale co i skąd to nie mam #!$%@? pojęcia) żeby chociaż trochę poczuć jakąś ulgę w tym życiu

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #narkotykizawszespoko
  • 183
@Pralko-suszarka: Mirek jeśli chodzi ci o seks , to nocka ze studentka to będzie jakieś 800 zł , prostytutka jest trochę jak wróżka czy ksiądz , powiedz jej już na miejscu że to twój pierwszy raz i że chciałbyś żeby cię pouczyła , a rozmawiajj z nią jak kolega , zapal blanta lub lufkę z delikatnego zioła które cię odpręży w jeden weekend przeczytaj książkę lub jakiś film obejrzyj a na
Mirek jeśli chodzi ci o seks , to nocka ze studentka to będzie jakieś 800 zł


@solo_living_yolo: Problem jest tylko taki, że taką studentkę znajdę co najwyżej w warszawie.

powiedz jej już na miejscu że to twój pierwszy raz i że chciałbyś żeby cię pouczyła , a rozmawiajj z nią jak kolega , zapal blanta lub lufkę


@solo_living_yolo: Dlaczego ty znowu mówisz o nierealnych rzeczach XD Laska musi być w
@Pralko-suszarka: sam naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie proponuję Ci już od kilku wpisów wejścia w stałą relację, nie nadajesz się do tego, a ja kończę z tym cyrkiem, bo jedyne co robisz to się nad sobą użalasz i sam obiektywnie nie potrafisz spojrzeć na siebie, a co dopiero na innych

powodzenia!
sam naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie proponuję Ci już od kilku wpisów wejścia w stałą relację


@moll: Podaj ostatni wpis w którym podajesz jakikolwiek konkret () Bo od kilku wpisów mam wrażenie że mnie trolujesz po prostu.

jedyne co robisz to się nad sobą użalasz i sam obiektywnie nie potrafisz spojrzeć na siebie, a co dopiero na innych


@moll: Czego nie zrozumiałaś w moim
@Pralko-suszarka: to raczej Ty nie rozumiesz prostych mechanizmów, w jakie wpadłeś.

jesteś desperatem i frustratem, bo nie masz seksu (chociaż podejrzewam, że brak seksu to czubek góry lodowej i okazałoby się że problemów jest więcej, za to fiksacja wokół kuśki, bo jaja sine), ale właśnie taka postawa utrudnia Ci poznanie kogokolwiek:
- na żywo - bo to od Ciebie czuć i odstręcza ludzi
- online - bo ani się nie prezentujesz,
@moll: ta dalej swoje no nie wierzę XDD Z tobą gorzej jak z botem

jesteś desperatem i frustratem


@moll: Co ma swoje źródło w nie powodzeniach z laskami, spowodowane tym, że nie jestem chadem, bo w realu nie mam gdzie kogo poznać..

chociaż podejrzewam, że brak seksu to czubek góry lodowej i okazałoby się że problemów jest więcej, za to fiksacja wokół kuśki, bo jaja sine


@moll: No, jestem
@Pralko-suszarka: z Tobą gorzej niż z botem, bo wszystko jest na nie xDDD

Wiesz, duś się we własnym sosie, bo Twój ostatni performens to taka fura żenady, że w moim stanie będzie mi to trudno rozchodzić xD

Powodzenia w życiu, przyda Ci się XD
@moll: No i standard, zero merytoryki xD za to głośno wygłaszane opinie o mnie jaki to nie jestem, w końcu kosztuje to mniej energii xD Nie wierzę, że przeczytałaś to co napisałem. Od kilku wpisów wali trollem od ciebie. Nie umiesz już nic uzasadnić co piszesz. Chyba baterie ci się wyczerpały []
@Pralko-suszarka: a co chcesz usłyszeć? Dostaleś radę jak pozbyć się prawictwa - źle, żeby podymać łatwe laski na podbicie ego - źle. Co chcesz usłyszeć? Że te wszystkie laski w apkach randkowych są #!$%@?? Nie są. #!$%@? jesteś ty, skoro w wieku 30 lat nadal prawik i nawet u prostytutki nie jesteś w stanie sprostać, żeby chociaż jeden stosunek odbębnić i uwolnić się od łatki prawika, której się tak kurczowo trzymasz
Dostaleś radę jak pozbyć się prawictwa


@moll: Ale przecież mówiłem, że do prostytutki (chociaż pewnie prędzej cichodajki) pójdę ¯\(ツ)_/¯ tylko nie chce ruchać cały czas dziwek, bo relacje jaka też bym chciał.

żeby podymać łatwe laski na podbicie ego - źle


Jakie łatwe laski?? Jedyne co powiedziałaś, żebym celował e młode, to ci DWA RAZY odpowiedziałem, że młode też mnie nie chcą.

Co chcesz usłyszeć? Że te wszystkie laski w
@Pralko-suszarka: na dyskotekach czy w klubach same małolaty? Starsze schlane też znajdziesz. Tutaj nie sugerowałam grupy wiekowej, bo poleciało określenie łatwe laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto pisał, żebyś ogarnął strategię na tinderze? Też nie ja, co? W to wchodzi coś takiego jak popracować nad zdjęciami, opisem - do tego masz całe poradniki. Kadrowanie zdjęć i filtry cię przerastają to zapłać za ogarnięcie tego. Ale tobie nawet
na dyskotekach czy w klubach same małolaty?


@moll: Jakbym miał jakąś paczkę ziomków z którymi mógłbym się wybrać to może coś by się wykombinowalo. Ale musisz zrozumieć, że jestem zbyt introwertyczny i źle się czuję w takich miejscach. Ja tam będę się tylko stresował i nie, alko nie pomoże xD Imprezy to nie moja rzeczywistość.

Kto pisał, żebyś ogarnął strategię na tinderze? Też nie ja, co?


Dwa wpisy o tym mieliłaś
@Pralko-suszarka: jakby babcia miała wąsy. To zacznij od szukania znajomych ¯\_(ツ)_/¯ też miałka rada, co? Albo zaraz że wymyślam ci kolejny problem, bo znajomych nie da rady mieć.

I przez dwa wpisy nie napisałeś czy cokolwiek zrobiłeś w temacie, bo strategia i planowanie to abstrakcja i nie wiesz na czym polegają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i najważniejsze czemu tinder? Skoro wszyscy nawet na wykopie się zgadzają że
jakby babcia miała wąsy. To zacznij od szukania znajomych ¯_(ツ)


@moll: Próbowałem, nie da się ¯\(ツ)_/¯ Wszystkie znajomości jakie zawierałem były kruche. Fajnie, jacyś znajomi ale koniec końców każdy ma swoje życie i nie idzie się w nic wkręcić.

Albo zaraz że wymyślam ci kolejny problem, bo znajomych nie da rady mieć.


@moll: Ale czemu ty zakładasz, że ja nie próbowałem niczego, co proponujesz? xD Nawet się nie zapytasz,