Wpis z mikrobloga

Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich witaminek i dostosowują swoje produkty aby pasowały pod ich przebieg xD
Bardzo ciekawe z socjologicznego i obyczajowego punktu widzenia jest, jak zmieniliśmy swój stosunek do dziewictwa. Niegdyś cnota, taka kobieta uchodziła zawsze za najbardziej wartościowy materiał na partnerkę i żonę, była bardziej szanowana przez męża czy przyszła teściową, miała wysoką pozycję społeczną. Lajdactwo nigdy nie było tolerowane i spotykało się zawsze z ostracyzmem rodziny i otoczenia.

A teraz? piętnastoletnie juleczki na fejsbuczkach bez ogródek przechwalają się która ile miała partnerów seksualnych, polki jadą na wakacje, włączają tindera i bez wstydu piszą że mają chłopa, ale szukają też przygody, tzw. One night stand xD

Jako stuprocentowy samiec alfa wstydziłbym się podarować kobiecie taki prezent bo potwierdziłoby to tylko że jestem kolejnym beciakiem spijącym nektar po Enrique czy Mokebe. A wy różowe? nie uważacie że takie dedykacje uwłaczają troche waszej godności?

#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #cringe #rozowepaski #logikarozychpaskow #niebieskiepaski
h.....4 - Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich ...

źródło: comment_16668727569BJRHyBjfG7WyO9i9AxPu9.jpg

Pobierz
  • 70
@heterodewiant44

Niegdyś cnota, taka kobieta uchodziła zawsze za najbardziej wartościowy materiał na partnerkę i żonę, była bardziej szanowana przez męża czy przyszła teściową, miała wysoką pozycję społeczną.


Czyli mówisz o czasach, gdy przyszła panna młoda musiała być dziewicą, a przyszły pan młody hulał po burdelach i mógł mieć sto kochanek?
@heterodewiant44: tylko dziewicę mógłbym kochać. Nie ma w tym żadnej nienawiści i uprzedzenia, po prostu czuję naturalne biologiczne obrzydzenie i im bardziej mi zależy tym bardziej mnie rani to, że nie jestem pierwszy. I nie obchodzi mnie, że dziewice są rzadkie, albo taką spotkam albo będę sam, bo już lepiej być sam niż się męczyć psychicznie. Ewentualnie niedziewicę mogę sobie wziąć do pukania.
@heterodewiant44: cytat do biżuterii bardzo nieciekawy.
Nie wiem kto to kupuje xD Natomiast mnie nadal ciekawi, jak piętnowane na wykopie są kobiety, mające wcześniej partnerów seksualnych, ale już mężczyźni z podobnymi historiami niekoniecznie, albo Ci, którzy mając nawet super laskę w domu, będą jeszcze przeglądać miliony dziewczyn na insta, które promują się tylko albo posiadanymi cyckami albo dupą. Ale przecież polki najgorsze ¯\_(ツ)_/¯ tak, mam ból dupy, bo dla mnie to
Nie wiem kto to kupuje xD Natomiast mnie nadal ciekawi, jak piętnowane na wykopie są kobiety, mające wcześniej partnerów seksualnych, ale już mężczyźni z podobnymi historiami niekoniecznie,


@ankast3: a kto różowym broni pragnąć facetów niedoświadczonych? Kobiety z reguły nie mają takich potrzeb, tak samo jak faceci nie szukają wyłącznie wysokich kobiet. Nie doszukuj się symetrii w tak chaotycznym systemie jakim jest świat randkowania i związków.
Natomiast mnie nadal ciekawi, jak piętnowane na wykopie są kobiety, mające wcześniej partnerów seksualnych, ale już mężczyźni z podobnymi historiami niekoniecznie, albo Ci, którzy mając nawet super laskę w domu, będą jeszcze przeglądać miliony dziewczyn na insta, które promują się tylko albo posiadanymi cyckami albo dupą.


@ankast3: Jak nie są? Były takie posty, że dziewczyny umawiają się z kolesiami którzy może nie są najlepszym wyborem, bo np. są nazistami (i to
@heterodewiant44:

Wieś jak nic. Po co to zaznaczać. Wracać do tegoo, przypominać, myśleć.

włączają tindera i bez wstydu piszą że mają chłopa, ale szukają też przygody, tzw. One night stand


U mnie by to nie przeszło. Sam nie szukałbym nic na lewo, więc wyżej cytowane podejscie jest dla mnie chore. Czy jestem jakiś zacofany? Już powoli nienormalny?
@laphroig: stary wiem co czujesz. Sam miałem przypadek że dziewczyna mi napisała że nie jest dziewicą. Jako że zaczynało mi stopniowo zależeć bo żadna wcześniej nigdy mi nie okazała tyle zainteresowania, poczułem się jakby mi wbiła kosę pod żebro. Dosłownie to był fizyczny ból. Przez całe następne dwa tygodnie bolało. Rozstałem się z nią, psychicznie nie byłbym w stanie znieść bycia drugim. A najbardziej bolało mnie w tym to że poza
@heterodewiant44: niektórzy by powiedzieli, że ten cytat jest zły, bo oczekiwania bycia ostatnim jest creepy, zaborcze i toksyczne xD

mężczyźni z podobnymi historiami niekoniecznie


@ankast3: bo ludzie hetero interesują się płcią przeciwną i mężczyźni hetero nie mają matrymonialnych oczekiwań wobec innych chłopów dlatego też nie emocjonują się tym, czy jacyś inni faceci nie skaczą z kwiatka na kwiatek i czy są dobrymi kandydatami na partnerów

będą jeszcze przeglądać miliony dziewczyn