Wpis z mikrobloga

Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich witaminek i dostosowują swoje produkty aby pasowały pod ich przebieg xD
Bardzo ciekawe z socjologicznego i obyczajowego punktu widzenia jest, jak zmieniliśmy swój stosunek do dziewictwa. Niegdyś cnota, taka kobieta uchodziła zawsze za najbardziej wartościowy materiał na partnerkę i żonę, była bardziej szanowana przez męża czy przyszła teściową, miała wysoką pozycję społeczną. Lajdactwo nigdy nie było tolerowane i spotykało się zawsze z ostracyzmem rodziny i otoczenia.

A teraz? piętnastoletnie juleczki na fejsbuczkach bez ogródek przechwalają się która ile miała partnerów seksualnych, polki jadą na wakacje, włączają tindera i bez wstydu piszą że mają chłopa, ale szukają też przygody, tzw. One night stand xD

Jako stuprocentowy samiec alfa wstydziłbym się podarować kobiecie taki prezent bo potwierdziłoby to tylko że jestem kolejnym beciakiem spijącym nektar po Enrique czy Mokebe. A wy różowe? nie uważacie że takie dedykacje uwłaczają troche waszej godności?

#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #cringe #rozowepaski #logikarozychpaskow #niebieskiepaski
h.....4 - Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich ...

źródło: comment_16668727569BJRHyBjfG7WyO9i9AxPu9.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Przestańcie kobiety kochać. Nauczcie się je okłamywać, wykorzystywać i nie traktować zbyt poważnie. Wabić, bzykać i zmieniać na nowe gdy się znudzi. Jedyne rozsądne podejście. To powinno być podejście domyślne. One nie maja szacunku do Ciebie. Traktujmy je tak samo,
  • Odpowiedz
Natomiast mnie nadal ciekawi, jak piętnowane na wykopie są kobiety, mające wcześniej partnerów seksualnych, ale już mężczyźni z podobnymi historiami niekoniecznie


@ankast3: wypraszam sobie, ja piętnuję obie strony.
swoją drogą wykopowe mówienie o oskarkach defeloperskich klaudiuszach i innych alvaro też jest formą piętnowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@heterodewiant44: Typowa różowa dziś nie jest warta 2 zł, a ci gadają o ekskluzywnej biżuterii XD

@SmutnyKot:

Fr, nie wiem jaki baran w dzisiejszych czasach będzie odstawiać taką szopkę wobec różowej.

Każda ma chłodną kalkulację relacji z tobą (vel facetem) więc to tylko kwestia czasu.

Laski dzisiaj spijają śmietankę z tego na co długo pracowały ich babcie. Ale długo to nie potrwa #robotyka
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Moja ulubiona kraina "kiedyś to było" XD Walić że caryca Katarzyna waliła się z połową kresów wschodnich, Maria Skłodowska Curie była zamieszana w skandal seksualny, syfilis zjadał twarze 1 na 4 mieszkańców, burdele były co kilka ulic, a w całym tym cyrku z dziewictwem było więcej obłudy, fałszu i popisu niż jakiejkolwiek treści. Teraz żyjemy wręcz w bardzo grzecznych czasach bo cały czas trzeba mieć na uwadze że wszystko może
  • Odpowiedz
Znacząca większość z nich (a nie około 15%) może znaleźć faceta jakimkolwiek śmieciem z jakimkolwiek bagażem by nie była.


@CyfrowyD: To kogo one znajdują, skoro tylko 15% facetów jest w związkach? Dokładnie tyle samo mężczyzn znajdzie sobie babę, co bab faceta. Nie chce być inaczej.
  • Odpowiedz
To kogo one znajdują, skoro tylko 15% facetów jest w związkach? Dokładnie tyle samo mężczyzn znajdzie sobie babę, co bab faceta. Nie chce być inaczej.


@niebieskatrytytka: Nie 15% jest w związkach tylko 15% spotyka się z kobietami. Niekoniecznie oznacza to związek. Przecież jest tak, że wiele kobiet ustawia się w kolejce do jednego faceta. Części już to nie przeszkadza, że są kolejną. To nie jest wymiana 1:1, że każdy ma jednego
  • Odpowiedz
Niekoniecznie oznacza to związek.


@CyfrowyD: Czyli jak facet nie może "znaleźć", to chodzi ci o to, że nie może zaliczyć bez zobowiązań?

15% najprzystojniejszych facetów to jest kolejka do ciebie


@CyfrowyD: Do najładniejszych kobiet kolejek nie ma? I nie mogą spotykać na casual sex czy mieć relację FWB z kolejnymi osobami?

to są osoby które według ciebie powinny być potępione


@CyfrowyD: Z kimś mnie pomyliłeś

tinderze dla atrakcyjnego i
  • Odpowiedz
Czyli jak facet nie może "znaleźć", to chodzi ci o to, że nie może zaliczyć bez zobowiązań?


@niebieskatrytytka: Jakikolwiek rodzaj relacji z seksem, od FWB po typowy związek czy małżeństwo liczę tak samo.

Do najładniejszych kobiet kolejek nie ma? I nie mogą spotykać na casual sex czy mieć relację FWB z kolejnymi osobami?


@niebieskatrytytka: Oczywiście są, ale do przeciętnych i brzydkich też jest kolejka - chociaż faktycznie mniejsza. W przypadku
  • Odpowiedz
Oczywiście są, ale do przeciętnych i brzydkich też jest kolejka


@CyfrowyD: Trudno się pokapować w tych twoich statystykach. Kto z kim sypia? Skoro do tych najładniejszych kobiet jest kolejka, to czego nie sypiają z tymi najprzystojniejszymi? Czy sypiają, ale ci są tak niewyobrażalnie jurni, że sypiają też z wszystkimi pozostałymi, a one już na tych brzydszych sił nie mają? Chyba ci najprzystojniejsi muszą nic innego nie robić, żeby obtańcować wszystkie kobiety
  • Odpowiedz
Czy sypiają, ale ci są tak niewyobrażalnie jurni, że sypiają też z wszystkimi pozostałymi


@niebieskatrytytka: Tak, ten punkt. Nie ze wszystkimi, ale z wieloma.

a one już na tych brzydszych sił nie mają?


@niebieskatrytytka: Mają. Po prostu nie chcą być z przeciętnymi facetami zwykle.

Chyba ci najprzystojniejsi muszą nic innego nie robić, żeby obtańcować wszystkie kobiety świata.


@niebieskatrytytka: Utrzymywanie relacji FWB czy nawet "luźnego" związku nie wymaga zbyt dużo
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile podziwiam Cię za wplątywanie się w dyskusje z nimi i ich jedyną słuszną wizją świata xD


Podziwiam ich za to wplątywanie się w dyskuske z takimo jak Ty i Waszą jedyną słuszną wizją feministycznie rozwiązłego świata xD
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile masz. Przeszkadza Ci to, że faceci chcą/szukają dziewic? Uważasz, że to iż laska obskoczyła 10+ bolców w wieku 20 lat jest spoko i normalne (bo chady tak robią!!!1!!)? Jeśli tak, to to jest Twoja wizja świata i należysz do tej grupy osób. A jest to grupa osób przygłupich, zmanipulowanych feministek i takich samych cuckoldów, spermiarzy i białorycerzy zbierających chyba naklejeczki na zaruchanie za feministyczne wpisy. Ciekawe czy któryś się kiedyś dozbiera
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi Nie, nie przeszkadza mi to, nie wiem skąd takie wnioski wywnioskowałeś. Niech każdy sobie szuka kogo chce.

Ale widzę, że niezłe urojenia i projekce masz na mój temat, jak potrafiłeś tyyyyle wydedukować na temat tego, kim jestem.

Zluzuj trochę i nie wyskakuj do obcych ludzi w internecie, zakładając z góry kim chcą i czego chcą.

I nie wiem o co chodzi z jakimś zbieraniem naklejeczek, ale niezła odklejka xD
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile typowe blabla różowej która nie rozumie albo nie chce nawet zrozumieć co miałem do przekazania. Dlatego prywatnie nie wypowiadam się na takie tematy.
Z naklejkami to nie odklejka tylko wyśmiewający cuckoldów i białorycerzy żarcik, bardzo znany w ,,manosferze" i nie jest niczym nowym. Każdy go rozumie ale różowa będzie oczywiście udawać, że ona nie albo, że jest to jakiś dowód mojego ,,odklejenia" xD
Tak, w Twoim życzeniowym myśleniu pewnie byłby to
  • Odpowiedz