Wpis z mikrobloga

Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich witaminek i dostosowują swoje produkty aby pasowały pod ich przebieg xD
Bardzo ciekawe z socjologicznego i obyczajowego punktu widzenia jest, jak zmieniliśmy swój stosunek do dziewictwa. Niegdyś cnota, taka kobieta uchodziła zawsze za najbardziej wartościowy materiał na partnerkę i żonę, była bardziej szanowana przez męża czy przyszła teściową, miała wysoką pozycję społeczną. Lajdactwo nigdy nie było tolerowane i spotykało się zawsze z ostracyzmem rodziny i otoczenia.

A teraz? piętnastoletnie juleczki na fejsbuczkach bez ogródek przechwalają się która ile miała partnerów seksualnych, polki jadą na wakacje, włączają tindera i bez wstydu piszą że mają chłopa, ale szukają też przygody, tzw. One night stand xD

Jako stuprocentowy samiec alfa wstydziłbym się podarować kobiecie taki prezent bo potwierdziłoby to tylko że jestem kolejnym beciakiem spijącym nektar po Enrique czy Mokebe. A wy różowe? nie uważacie że takie dedykacje uwłaczają troche waszej godności?

#p0lka #przegryw #blackpill #zwiazki #seks #cringe #rozowepaski #logikarozychpaskow #niebieskiepaski
h.....4 - Już nawet producenci biżuterii wiedzą o niesamowitej rozwiązłości polskich ...

źródło: comment_16668727569BJRHyBjfG7WyO9i9AxPu9.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heterodewiant44: dostałam taki od faceta, #!$%@?ąc od tego tekstu, zawieszka jest tandetna, nie nosiłabym. Po zerwaniu, były to ode mnie odebrał, żeby dać swojej nowej kobiecie xdd
  • Odpowiedz
  • 5
@choochoomotherfucker tak, bo screen pochodzi z jakiejś zamkniętej grupy typu Seksawka, Ruchawka czy coś takiego.. Nie pamiętam dokładnie.

Jesli byłeś dobry z matematyki i potrafisz troszeczke dodawać to raczej nietrudno policzyć ilu partnerów w wieku 25 lat będzie miała dziewczyna, która w wieku 15 lat obskoczyła już 6 bolcy.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 7
@choochoomotherfucker stary, mój sąsiad ma trzy córki, jedna dopiero co skończyła 17, od prawie roku już przyjeżdża do niej i nocuje u nich jej kawaler xD gowniara jeszcze szkoły nie skończyła, nie ma zawodu ani nic, a już seksuje się z jakimś oskarkiem pod dachem swoich rodziców xD rano sobie wychodzą z domku i jadą do szkoły bo oskarek ma już prawko i furkę xD
  • Odpowiedz
praktycznie niemożliwe


@Pozytywny_gosc: jak najbardziej możliwe, ale jak już nieraz o tym pisałem ma to ścisły związek z hipergamią. jak chcesz dziewczyny, która wiąże się tylko z kimś wyjątkowym i nie z byle kim to wymaga od ciebie bycia na tle innych ludzi kimś wyjątkowym i nie bycia byle kim. Dziewczyna, która ma mentalność, że ona chce się związać tylko "z tą jedyną wyjątkową drugą połówką" raczej miałaby problem by tego
  • Odpowiedz
  • 3
@choochoomotherfucker pewnie trafi się jedna na milion która wyrywa się z tego schematu, niestety, przeciętna witaminka to wyrób kobietopodobny, to bezduszny humanoid z tępym i zimnym spojrzeniem pozbawiony uczuć i empatii, Polki nie chcą się wiązać i rodzic dzieci. Polki chcą kopulować na potęgę by następnie móc się wyskrobać. Poza tik tokiem i netflixem nie mają żadnych pasji, spędzają godziny na wpatrywaniu się w lustereczko i rozmyślaniu "jestem taka ładna, jestem taka
  • Odpowiedz
A najbardziej bolało mnie w tym to że poza tą jedną wadą ona była praktycznie ideałem i pierwszą która mi dała jakiekolwiek pozytywne oznaki zainteresowania.


@Krazownik: znam to niestety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@choochoomotherfucker:
Albo trolling albo bardzo intensywnie przeżywany resentyment. Zauważ że największy problem z seksualnością kobiet mają osobnicy których własne potrzeby cię są zaspokojone- i zwykle nie chodzi tu nawet o seks jako włożenie penisa do waginy a o potrzebę walidacji jako mężczyzny i wagę jaką współczesna kultura przykłada do posiadania możliwe dużej ilości partnerek.
  • Odpowiedz