Wpis z mikrobloga

@derton778:

1) mysle ze w trzy lata bez soku do zrobienia spokojnie. Zreszta ten koleś tez wyglada na naturala, barki są dosc plaskie.

@bastianbastiante:
Niezmiennie uwielbiam takie odpowiedzi: “2-3 lata spokojnie”. Jak to jest? Idzie mi 3 dziesieciolecie na silowni, bywam na roznych w moim miescie, kojaze twarze ludzi ktorzy chodza 4,5 7 lat, cwicza sumiennie a i tak zaledwie procent (tak ja napisal nizej @Kasahara jakies 3-5%) tak wyglada.
@bst: chyba niektórzy są odklejeni i nie byli w szatni aby popatrzeć na ludzi. Jak ja zrobiłem formę plażową czyli nic specjalnego to czulem się jak małpa w zoo czy to na siłowni czy na plaży, bo każdy musiał mnie obczajać i o wszystko wypytać, bo wcześniej takie co widział właśnie na IG/YT lub ewentualnie u zawodowca. No ale go taka sama historii jak to, ze na każdej siłowni co drugi
@Kasahara: Jak żyje jeszcze na McFit nie widziałem żeby ktoś robił DL 300kg. BP najwiecej jak widziałem to chyba ze 150kg.

@derton778: a taka sylwetka jest do zrobienia łatwo jeżeli uprawiałeś cały życie czynnie sport. Jeżeli nie to będzie trudno albo nie uda się wcale, bo na niskim BF ex grubasy czuja się #!$%@?. Szczególnie jak ktoś zaczyna w wieku 20/30+ przygodę z siłownia. Tysiące aspektów na to się składa
@AVOIDME: no tak obecnie się widzi 100-120 ławę często, od dzwonu 150 kg. Siady poniżej 200 kg, ciąg czasem ktoś szarpnie 200 z hakiem, ale to też święto; ofc mowa o sieciówkach a nie trójbojowej typowej kuźni. A jak wykopu posłuchamy to w innym wymiarze chyba żyją
@bst: @Kasahara: Mialem na mysli, ze koles nie jest jakims #!$%@? schabem 100 kilo na żyle, tylko wlasnie bardziej plazowa sylwetka. Ma troche miesni i nie jest otluszczony. Nie ma duzych barkow, wzglednie slabe gorne partie klatki itd. Przyjmijmy ze ma te 180cm, to ile moze miec w bicku, z 38cm?

Z tym 3 lata to moze przesadzilem ze 'na spokojnie', bo duzo tak jak mowicie zalezy od predyspozycji i
bastianbastiante - @bst: @Kasahara: Mialem na mysli, ze koles nie jest jakims #!$%@? ...

źródło: comment_1666682956MO5Nt8xyAXNq154271xuJl.jpg

Pobierz
@bastianbastiante: po prostu większość ludzi przez ten brak genu, reżimu i kilku innych spraw do tego nie dojdzie. Inny z dobrą predyspozycją waląc browce i kebsa kiedyś tak będzie wyglądał, ale to mały % ludzi. Bierzemy też pod. uwagę, ze coraz większy % społeczeństwa nie ma zaplecza i w wieku 18-26 lat siłownia ich jest pierwszym sportem przez co progres jest o wiele wolniejszy u takich osób w stosunku do tych
@Kasahara: @AVOIDME:

Ja akurat coś o tym wiem, bo aby naturalnie zrobić sylwetkę w 4 lata musiałem robić to bardziej zawodowo niż nie jeden profesjonalny kulturysta. Dodatkowo schorowany jak #!$%@? i zaczynajac od pewnie 40 % BF+ (na 120 kg miałem 28 cm w łapie). Podporządkować temu całe życie; a ostatecznie i tak wykop jęczał, ze #!$%@? i każdy tam wygląda po pół roku (xD). Ale prowadzę ludzi od 7
Kasahara - @Kasahara: @AVOIDME: 

Ja akurat coś o tym wiem, bo aby naturalnie zrobi...

źródło: comment_16666836394KV2NTAePSFSjmSF4tMbK6.jpg

Pobierz
@Saprofit: chodziłem dosc dlugo do McFitu, a tam wiadomo - caly przekroj od niedzielnych gosci co przyjda bardziej towarzysko pogadac, przez zwyklych ziomkow, mega docięte koty na bombie, po zawodowców z pucharami przy ktorych wygladam jak ulana swinia :)

po prostu większość ludzi przez ten brak genu, reżimu i kilku innych spraw do tego nie dojdzie.


@Kasahara: tak jak mowisz, moze mam trochę zaburzone postrzeganie, bo mam dosc dobre geny
@Kasahara: No to ja żeby zrobić akceptowalna dla siebie sylwetkę w rok musiałem #!$%@? średnio 200-300 minut cardio w tygodniu, 4-5 treningów, 20k krokow dziennie, dieta dopięta praktycznie bez wpadek, zero żarcia na mieście, ograniczony stres, kupę czasu na regenerację a przy okazji TRT, a potem mild bomba. I #!$%@? to przyniosło efektów póki nie poprowadził tego Lewus. Bo bez prowadzenia dalej bym stał w miejscu. To tez obrazuje jak dużo
@derton778: Nie patrz na fotki tylko sobie zryjesz beret. Ustaw miskę, deficyt bądź surplus (nie wiem na jakim etapie jesteś) dodaj regularny trening i nie licz na motywację tylko zamień to w rutynę.

Sprawdź za 2 lata i będziesz miał odpowiedź. Inaczej nic tu nie wymyślimy bo to totalna loteria.

Nawet gdybyś zaczął taką samą transformację ze swoim "kolegą", który ma identyczne staty jak Ty... I tak skończycie z innymi sylwetkami.
@bst: przypuszczam że gdyby pilnować planu, diety i snu w 100% to pewnie faktycznie takie efekty były osiągalne dla większości w 2-3 lata. Ale 90% ludzi nie ma #!$%@? na punkcie sylwetki - ćwiczy przyzwoicie, je przyzwoicie i sypia przyzwoicie, a to dla większości za mało żeby osiągnąć taką sylwetkę nawet w 10 lat