Wpis z mikrobloga

Ale po co? Co ci da wyznaczenie tej granicy? Będziesz spał spokojnie gdy będziesz wiedział jakie jest dokładnie kryterium i będziesz mógł w Internecie poprawiać tych którzy użyją błędnego słowa z tych dwóch


@deryt: ponieważ każde słowo ma jakieś znaczenie.
Tak samo jak ortografia. Jak napiszesz który to jest ok a jak napiszesz ktury to większość ma cię za nie za bystrego.
I dlaczego według ciebie mamy zmieniać od dawna
  • Odpowiedz
@milvanb: eee tam, najgorsi to są fani TANIEGO podróżowania, co żydzą na wszystkim dosłownie. Mam w rodzinie takiego chłopa, co był w wielu miejscach w Europie, ale żadnych muzeów czy innych płatnych atrakcji nie zwiedził. W restauracji nie jadł, bo fast food tańszy. Czegoś nie widział, bo bilet 5e, ale stał pod wejściem i ma fote xD
I to by nie było nic złego, bo jak komuś szkoda na to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DerMirker: widze, ze wybuchnela wojna o definicje podrozowania nawet. Ja to nie wiem, przezywam aktualnie kryzys "podrozniczy". Ostatnio wypuscilem sie na kilka tygodni za granice. Spanie byle gdzie, aktywnosci okologorskie, prysznice z wiadra, owsianka zalana wrzatkiem. Nie wiem czy to podrozowanie zatem, czy bycie jednoosobowym taborem cyganskim czy jeszcze cos innego. Ekologicznie nie bylo bo samochodem, ale nie mialo byc eko. Ale tez troche wiem o czym piszesz (tzn. co
  • Odpowiedz
Czegoś nie widział, bo bilet 5e, ale stał pod wejściem i ma fote xD


@FanaticoRosso1910: Mnie rozwala jak to oni się chwalą ile to nie przejechali. No wsiedli na stopa w Bielsku, tirowiec ich zawiózł pod Florencję i zaraz jest wielki podróżnik xD

Albo znałem typa co wolał jechać stopem 1.5h na jakiś darmowy biwak niż wydać te 10 euro na nocleg w dużym mieście, tylko po to żeby było
  • Odpowiedz
  • 0
@DerMirker ja tam sobie lubię wrzucić fotki z jakichś drogich wakacji żeby innych millenialsów zapiekło dupsko, bo wiem że maksymalnie na co ich stać to jakaś Turcja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
to chyba zależy na jakim etapie życia jesteś. Kiedyś gardzzilam


@adadada90: dwójka dzieci, teraz 8 i 10, od zawsze jeździmy wszędzie bez "ol in łan" i też mamy trzy posiłki w hotelu i wynajęty samochód, też "wszystko na miejscu", basen itp. Ja nikim nie gradzę ale jechać na wakacje żeby siedzieć w ośrodku i codziennie zalewać mordę zamiast codziennie gdzieś pojechać i coś nowego zobaczyć to bieda umysłowa i tyle.
  • Odpowiedz
@DerMirker: Ja. W sumie mnie stać na podróżowanie, ale tego nie robię. W celach rozrywkowych tylko dwa razy pojechałem za granicę (i to nie był mój pomysł). Nigdy też nie byłem poza Europą.

Jak chcę się rozerwać to wolę skoczyć z samolotu albo pojeździć na motocyklu. Podróże są zbyt stresujące.
  • Odpowiedz
@DerMirker: o boże to podróżowanie to rak szczególnie u lasek co mają sprane mózgi instagramem i tiktokiem, potem taka różowa męczy ci dupę, a jeździmy tu, a jeźdzmy tam. Podróżowanie mogłoby być fajne gdyby było się naprawdę bogatym czytaj służba cię pakuje, nosi bagaże, hotel 5*, wynajmujesz sobie lokalsa żeby cię oprowadzał tu i tam.
A obecnie podróżowanie jak nie masz do wywalenia między 5-10k euro ma tydzień to porażka
  • Odpowiedz
  • 0
@fiir właśnie chodzi o to, że 90% ludzi którzy to robią nie dorabiają żadnej ideologii, po prostu się z tego cieszą. A OP i ty wyśmiewacie cudze zainteresowania i sposób spędzania wolnego czasu xD
Niesamowicie toksyczne podejście.

OP ma po prostu ból d--y, jak to boomer.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: ja xd wiadomo, że gdzieś tam sobie wyjeżdżam ale na bank nie jest to w kręgu moich zainteresowań, po prostu biorę plecak i wyjeżdżam se, bez robienia z tego hobby
  • Odpowiedz
@DerMirker: d-----------e, się do ludzi, którzy mają jakąś pasję - #wykopthings
Inna sprawa, że ludzie powyżej mylą PODRÓŻOWANIE z TURYSTYKĄ czego nawet nie chce mi się tłumaczyć. Zwiedziłem ~25 krajów i ani razu nie byłem na zorganizowanych wakacjach ani w jakichś gwiazdkowych hotelach z żarciem bez limitu, ba - rzadko bywam w jakichkolwiek hotelach / hostelach.
  • Odpowiedz
@DerMirker: podróżowanie = all inclusive, basen, leżak od 5 rano i tankowanie do odcinki x 7 dni. Wychodzenie poza resort jest dla frajerów.


@barman84 no to tak w moim stylu. Tylko ja się nie interesuję podróżowaniem, a moczeniem d--y w basenie, chlaniem i jedzeniem. Jakby takie rzeczy były w Polsce to bym nigdzie nie latał
  • Odpowiedz