Wpis z mikrobloga

A jest coś złego w tym podróżowaniu czy tak o potrzeba się do czegoś #!$%@?ć?


@bugg:
W podróżowaniu nic złego. Po prostu wiele osób podaje to jako zainteresowanie, a nie są w stanie nic o tym opowiedzieć, gdzie normalny człowiek, jak się czymś interesuje to często posiada rozległą wiedzę na ten temat.
Jeśli po prostu lubią podróżować to to nie jest forma hobby, zainteresowania, czy pasji.
Ja lubię #!$%@?ć lazagne
  • Odpowiedz
@DerMirker: ale wiesz że lecąc samolotem rejsowym spalasz na głowe circa 2l na 100km? Choćby losowy millenials latał przez całe życie raz w miesiącu do innego miasta w europie w celach czysto rozrywkowych to nie zostawi tyle sladu weglowego co jedna wycieczka morawieckiego do brukseli.
  • Odpowiedz
a tak sobie śmieszkuję z obecnej religii ludzi w wieku 25-40, czyli p o d r ó ż o w a n i a


@DerMirker: aaaa boki zrywac bo ludzie ruszaja gdzies dupe zamiast kisnac w piwnicy przegladajac memy. hahaha hohoho.

Religia. No ja #!$%@? jaki dzban!
  • Odpowiedz
@barman84: > podróżowanie = all inclusive, basen, leżak od 5 rano i tankowanie do odcinki x 7 dni. Wychodzenie poza resort jest dla frajerów.

a skoro komuś tak się podoba to nic Ci do tego.

@DerMirker: imo, podróżowanie to jedna z najlepszych rzeczy które sa dostępne dzięki zarabianiu hajsu.
  • Odpowiedz
Tak, ja. Nie mam pieniędzy


@ImperiumCienia: nie trzeba mieć nieprzyzwoitych ilości gotówki aby podróżować. Trzeba mieć dużo gotówki aby opływać w luksusach. Jeszcze do niedawna przecież flixbusy jeździły dosłownie za kilka złotych po polsce i okolicznych większych mistach za granicami. Loty samolotem idzie wyrwać za kilkadziesiąt złotych czasem.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: Empiryczna wiedza o świecie XD podróżowanie jest spoko, ale większość ludzi wypaczyła jego sens. Taki fazowski zwiedził wiele, ale jak był głupi, taki jest nadal. Kontent większości youtuberow podróżniczych to samo. Podróże dają ogromną możliwość rozwoju, a z 75% podróżujących to odhaczanie miejsc i lans, wycierając sobie gębę jakimiś hasłami zasłyszanymi w internecie o „poznawaniu nowych kultur”, które nic za sobą w ich przypadkach nie pociągają.

@smokingcat:
  • Odpowiedz
@emmanatorr: Gwarantuje Ci - nagła moda na morsowanie, bieganie i inne jest nadal lepsza od siedzenia przed kompem i marudzniem ;) a rozkmina kto dobrze podróżuje a kto zle jest dość zabawne. Wiec rozbawiłeś mnie za co Ci serdecznie dziękuje . Pokazałeś tez jakim typem człowieka jesteś i nie mam potrzeby z@Toba kontynuować bo po prostu mamy całkiem inny pogląd na świat. I niech tak pozostanie. Mi dobrze w moim
  • Odpowiedz
@smokingcat: Nie wiem na jakiej zasadzie wyciągnąłeś głębokie wnioski na mój temat jako człowieka, natomiast jak napisałem do użytkownika wyzej - podróżowanie jest spoko, natomiast trzeba byc świadomym ze niesie za sobą pewne konsekwencje naszych działań i jak najbardziej może wyrządzać krzywdy, czego niewielu jest świadomym. Może i dla ciebie jest zabawne rozkminianie kto dobrze podróżuje, natomiast debatują nad tym mądrzejsi niż my obaj.
  • Odpowiedz