Wpis z mikrobloga

Doczekamy się wkońcu podniesienia stóp procentowych do wartości dwucyfrowej, gdzie 10% procent to powinno być minimum ?
Dlaczego mam tracić przez głupotę osób które uwierzyły, że stać ich na mieszkanie w centrum, a łączny dochód pary często nie przekraczał 6k netto. Brali kredyty na które ich nie stać, na mieszkania na które też ich nie stać, a znają państwo Wibor?
- No zapoznaliśmy się z Wiborem ofert na rynku nieruchomości.
Jednocześnie trzeba było pocisnąć najmującym, że hehe my spłacamy po 1200 zł i za 30 lat będziemy na swoim, a ty oddajesz tyle Januszowi.
To chyba normalne, że trzeba ponieść konsekwencje swoich wyborów, zamarzyło się każdemu zamieszkać na Prestige Estates Green Mointain Plaza to teraz za to zapłaćcie.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #finanse
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jak kredyt nikogo nie ciśnie to po co wprowadzono wakacje, a baba na molo płacze że z 3 etatów wyżyć nie może? Gardzić Wami to mało.


@Louis_de_Pointe_du_Lac:

aha czyli z powodu części małej części kredytobiorców biorących kredyt w 2021 i to tych którzy nie przeszli na stałe oprocentowanie będziesz gardzić każdym z kredytem hipotecznym? #!$%@? dziesiatki setki tysiecy co przeszli na stale trzeba gardzić
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: no śmieszny jesteś jeszcze więcej tych D daj. Masz ten swój mały kredycik, na który wziąłeś wakacje pomimo że nie musiałeś, pieniądz przez to nie jest ściągany z rynku co jest czynnikiem proinflacyjnym. Dodatkowo wakacje kredytowe negatywnie wpływają na politykę RPP, bo co z tego że Oni podnoszą stopy jak to niema wpływu bo wszyscy siedzą na wakacjach. To samo jest w Węgrzech podnieśli stopy ale cały świat ma
  • Odpowiedz
@Louis_de_Pointe_du_Lac: rozpisałem się, ale usunąłem. Masz rację powinienem zrobić więcej dla kraju niżwybieranie polskich produktów, praca dla polskiego kapitału, rezygnacja z zasiłku dla bezrobotnych gdy zrobiłem sobie przerwę między pracami i nie słuchanie Pastiboxa który odradzał mi nadplacanie kredytu tylko zostawienie tej kasy jako poduszkę finansową.

No i przepraszam, że nigdy nie podawałem przykładu Węgier przez co znowu nie pasuję do tezy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Przeglądam sobie ten tag i co widzę twoje posty to chwalisz się jak to mało ci wzrosła rata twojego kredytu XD I tak w kółko dosłownie od kilku miesięcy XD Holy f, to jakiś syndrom wyparcia czy kwestia dowartościowania się czy o co chodzi? XD Już nie wspominam, że twoja wypowiedź nie wniosła nic do dyskusji. Lata gdzie mieliśmy 0.1% były rekordowe pod względem ilości udzielonych kredytów, więc o
  • Odpowiedz
Holy f, to jakiś syndrom wyparcia czy kwestia dowartościowania się czy o co chodzi?


@Infernal123:

raczej po tygodniach/miesiącach przeglądania tagu sprawdziłem jak to u mnie wygląda i u moich znajomych i złapałem się za głowę co to za bańka xD nawet mój rozmówca nie był w stanie przyjąć do wiadomości, że są możliwości, że kredyt nie urosnął o kilkadziesiąt % a gdy mu wyjaśniłem zaczął być jeszcze bardziej agresywny
  • Odpowiedz