Wpis z mikrobloga

z laską co ma 500.000 followersów


@Urajah: raczej to wykopkom nie zaimponuje. Wykopkom ogółem imponują trochę inne rzeczy są trochę jak don kichot który jest marzycielem i idealistą, posługuje się prostym podziałem na dobro i zło. Wykopkom zaimponować mogą szlacheckie damy o nienagannym prowadzeniu się, znające swoja wartość nie mające potrzeby dowartościowywania się w mediach społećcznościowych i zbieraniu pustych komplementów od spermiarzy.
@sambarumba: Siedzę na kilku tagach, ale nie wrzucam swojego contentu zgodnie z życzeniem niektórych którym to przeszkadzało.

Wykop się stacza przez kilka procent patologicznych użytkowników, którzy rzutują na resztę i próbują (często bardzo skutecznie) robić z portalu bagno w którym czują się najlepiej przez co wielu normalnych odchodzi, a patologii jest coraz więcej (polecam prześledzić najpopularniejsze tagi na przestrzeni lat).
@blogger: jak mi wyskakuje twój nick to mam ochotę opisać całą aferę z @Kobryda xD ale jakoś się jeszcze nigdy nie zebrałem


@Raum: żona mnie przez to prawie zostawiła :) ale kobryda to była dobra kumpela, zawsze się pytała czy stolec był ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż od tego czasu - a minęło już ze trzy lata nie miałem z nią kontaktu, mam nadzieję że się
via Android
  • 0
@smokingcat wykopek naprawdę tak wyglądał, na tym polegał jego fenomen. Chociaż jak jego jego kłamstwa wyszły na światło dzienne to zmienił te denka od słoika na normalne okulary chyba