Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Kiedyś miałem myszoskoczka, był po prostu fajny. Miał zajebistą 3-piętrową klatkę, na dzień puszczałem go na tapczan żeby sobie biegał (nie srał tam, kładłem w rogu papier i chyba załapał o co chodzi bo srał na papier xD). Jak ktoś siadał lub kładł się na tapczanie to wtedy wchodził na niego, najczęściej na mostku siedział.
Nie gryzł, sam wchodził na ręce.
To jego zdjęcie z 2009 roku, nazywał się Edzio.
SzycheU - @Mega_Smieszek: Kiedyś miałem myszoskoczka, był po prostu fajny. Miał zajeb...

źródło: comment_1666433980nflbKgKEV9B00xTGipPf2s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek to było moje pierwsze zwierzątko. Znaczy dokładnie to ja miałam mysz. Uważam, ze dla wrażliwego dziecka introwertyka mocno to może to dawać poczucie spełnienia i przyjaźni. Do tego uczy obowiazkowosci. Bo klatkę trzeba czyścić, dbać o sianko, jedzenie. A mizianie zwierzaka po futerku to tylko profit
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: generalnie takich z zoologicznych nigdy nie oswoisz dobrze ale takie z legalnych hodowli to całkiem inne chomiki. Zobacz sobie na YouTube kanał KumaQQ jak przyjecielskie potrafia być oswojone chomiki - praktycznie nie ma szans by ugryzł
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: @Niedobry: warto brać chomika w jakimś popularnym, jednolitym kolorze, bo jak chomik za szybko zdechnie lub czujemy, że dziecko jeszcze nie jest gotowe na stratę, to można go podmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Chomika nie można porównać do psa czy kota. Tylko do szczurka, myszy, szynszyli, świnki morskiej.
Pies jest opodatkowany, trzeba szczepić, drogo kosztuje rasowy, jak kogoś ugryzie to masz problem, musisz wyprowadzać dwa razy dziennie bo inaczej osra i osika cały dom, może ci pogryźć wszystkie meble. Zniszczy cały dom. Karma drogo kosztuje.
Kot też może ci wszystko osrać, osikać, drogo kosztuje karma, ostrzy pazury na twoich meblach, zostawia włosy na
  • Odpowiedz