Wpis z mikrobloga

@avoner: mnie osobiscie by bolało przejsc z androida na ios bo ios jest upośledzony i nie ma funkcji niektórych. Ale myśle,ze łatwiej jest przejsc z ios na android bo android to wolny rynek.
  • Odpowiedz
@zerthimon: W drugą stronę pewnie trochę ale w tę, jeśli tel. to nie będzie jakieś padło (nie wiem jakie są Pixele, tym bardziej w Polsce) to absolutnie.
  • Odpowiedz
@zerthimon: Mnie po przejściu z ios na androida najbardziej bolał brak iMessage/facetime, ruchomych fotek i porządnej kopii zapasowej.
Wszystko inne było mi dość łatwo ogarnąć na andku.
  • Odpowiedz
Mam z pracy androida i to jest jakiś dramat… telefon najnowszy samsung a po 7 msc sie zacina, jakies zwiechy, zeby cos znalezc w ustawieniach to dramat. Ale pewnie da sie przyzwyczaic jak do kazdego gowna, kwestia czasu
  • Odpowiedz
iOS po prostu mnie znudził. W tym roku jak już pokazali te zajebiste nowości w postaci zmiany czcionki na blokadzie ekranu, czy tryb nie przeszkadzac to już powiedziałem sobie dość. Ten system wygląda od kilku lat tak samo. Nic się nie zmieniło. I może jest płynny, nawet na starym se 6 letnim, ale ile można patrzeć na to samo. Zero jakichś innowacyjności w systemie.

#zalesie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zerthimon: Będziesz zadowolony, ja zmieniłem na 6a 2 dni temu, jak na razie wszystko super, nawet czujnik odcisku palca działa zajebiście a tyle się naczytałem jaki to on gówniany jest :) Jakbyś miał pytania co do tego modelu to pisz bo właśnie z niego tutaj odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz