Wpis z mikrobloga

@avira: Zdecydowałem się na Pixel 6 jednak. Cena to jakieś 120€ więcej a telefon ciekawsze rzeczy ma. Powiedz mi proszę, jak ci sprawuje się twój? Nie masz problemów z działaniem czytnika linii papilarnych? Nie masz problemów z zasięgiem, VoLTE działa ci w sieci w której jesteś? Nie muli jak odpalisz więcej apek? Pytam bo może jednak zmienię zdanie :)
@zerthimon: Dobry wybór, ja kupiłem 6a za 350 euro więc do 6 musiałbym trochę więcej dopłacić :D No i zwykła 6 to już patelnia dla mnie, 6a jednak mniejszy. Jak pisałem wyżej, czytnik działa super, podobno to poprawili aktualizacjami na A13 bo kiedyś widziałem sporo narzekań, VoLTE działa mi W T-Mobile, zasięg bez problemu połączeń nie zrzuca chociaż VoWifi trochę mi brakuje, jakimś heavy userem nie jestem ale na razie nie
@avira: No właśnie bawiłem się w pracy tym pixelem 6 i jest duży. Ale boje się ze po przesiadce z iphona na coś z mniejsza ilością RAMu może mi się nie spodobać bo coś będzie ścinać czy coś. Nie wiem co może się dziać w sumie, bo ostatni raz dłuższa styczność Androidem miałem z 5 lat temu i wówczas miałem jakieś tam problemy mniejsze czy większe. Ale to był raczej budżetowy