Wpis z mikrobloga

Nie polecam korzystać z przekierowania paczki DPD. Wczoraj były do mnie nadane dwie paczki DPD, obie chciałem wieczorem przekierować do automatu paczkowego, z jakiegoś powodu jedną dało się przekierować, przy drugiej wyskakiwał błąd.
Rano dostałem od DPD informację, że ta paczka, której nie mogłem przekierować będzie dostarczona dzisiaj. W przypadku drugiej dostałem dziwnego maila, że paczka została nadana dzisiaj ale podana wczorajsza data, podany nowy numer paczki i w śledzeniu, że została odebrana przez kuriera chwilę przed północą XD.
Kurier normalnie dostarczył nieprzekierowaną paczkę, a ja czekałem aż tamta trafi do automatu paczkowego. W końcu dostaje maila, że paczki nie udało się dostarczyć ponieważ odbiorca był nieobecny i w tym samym mailu jest podane, że miała być dostarczona do automatu XD
Kurier był tylko jeden z jedną paczką, więc żadnej próby doręczenia pod wcześniejszym adresem nie było, więc dzięki przekierowaniu pewnie zgubili moją paczkę XD To już wyższy poziom usług ma #pocztapolska a i książkę można u nich kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dpd #kurier #kurierzy #heheszki #paczkomaty
Nie4tzsche4 - Nie polecam korzystać z przekierowania paczki DPD. Wczoraj były do mnie...

źródło: comment_16663657661PTHaNXBg3rJHNOLvbI6Zz.jpg

Pobierz
  • 12
@Trueslap36: ja dostałem tylko informacje w tym menu z przekierowaniem, że została przekierowana. Później jak z tego wyszedłem to już nie było takiej informacji nigdzie. Rano dostałem maila z nowym numerem paczki, że została nadana dzisiaj i wczorajsza data, do tego informacja o doręczeniu w następnym dniu roboczym czyli w zasadzie nie wiadomo kiedy XD no a teraz mail, że mnie nie było pod adresem automatu XD
paczki nie udało się dostarczyć ponieważ odbiorca był nieobecny i w tym samym mailu jest podane, że miała być dostarczona do automatu


@Nie4tzsche4: może automat sobie zrobił akurat w tym czasie przerwę na fajka?
@Nie4tzsche4: mialem podobna sytuacje - tez dpd i tez ich paczkomat - okazalo sie, ze nie bylo miejsca w paczkomacie i kurier wbil taki status - zadzwonilem nastepnego dnia na infolinie i przekierowalem do jakiegos kiosku jako punkt odbioru
@eehhh: przecież to jakiś żart jeśli oni dostarczają te paczki tylko rano do paczkomatu, a jak się więcej nie zmieści to w następny dzień XD i mówimy tu o mieście gdzie mają kilkadziesiąt swoich paczkomatów. Stawiają je chyba tylko po to żeby się pochwalić, że oni też mają paczkomaty.