Wpis z mikrobloga

Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzewo. Zabił i siebie, i psa. "Angelika to wszystko twoja wina". Kolejne "+1" do statystyki, 1 z 5000 facetów, który strzeli samobója w tym roku.

Teraz na facebooku setki komentarzy, że "jak to mozliwe", "szkoda, że nie można mu było pomóc", "powinien...", a tak naprawdę nikt żadnemu facetowi nie pomoże. Co więcej - kobiety go tylko zgnoją. "Facet jesteś czy baba", "Weź się w garść", "Nie bądź cipą...".

Wbrew pozorom Mariusz Lepak podejmując decyzję o samobójstwie zrobił najlepszą rzecz jaką mógł zrobić - włączył live stream na Facebooku. Gdyby nie to - nikt o jego śmierci nawet by nie usłyszał, a tak - mówi o tym cała Polska.

Każdy z tych 5000 facetów, którzy decydują się na #samobojstwo , powinien włączyć live, może gdyby było rocznie 5000 takich live-streamów - 13 samobójstw dziennie - może wtedy w naszym kartonowym kraju wreszcie by się coś zmieniło w zakresie psychologicznej opieki zdrowotnej, w zakresie #depresja i świadomości tego co się dzieje...

Tylko chyba p0lkom raczej nie byłoby to na rękę, gdyby okazywało się, że pewnie z 2k-3k... a może nawet 4k facetów rocznie postanawia się zabić przez zdradę żony czy dziewczyny.

Kobiety, czemu wy zdradzacie swoich facetów?

#psychologia #psychiatria #zdrada
ziuaxa - Seba wziął swojego pieska do samochodu i na pełnej petardzie czołowo w drzew...

źródło: comment_1666274870ZJx5xhSJYTytXrPafBSDGY.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
może wtedy w naszym kartonowym kraju wreszcie by się coś zmieniło w zakresie psychologicznej opieki zdrowotnej


@ziuaxa: wtedy streamy natychmiast straciłyby na wartości do poziomu zerowego zainteresowania. Tak jak ze szkolnymi strzelaninami, po Columbine wszyscy obesrali zbroje, były filmy, wywiady, książki, rekonstrukcje, analizy. Teraz strzelaniny poniżej 10 trupów nie przebijają się nawet do ogólnokrajowej TV xD i temat zdycha po tygodniu.
  • Odpowiedz
@KierownikMietek: trzy rzeczy:

1) obojętność/pogardę dla samobójcy ("to słabeusz, dobrze robiłam ze go zdradzałam")

2) dumę i podbite ego: ("ale jestem zajebista, koleś się zabił z miłości do mnie")

3) #!$%@? bo ludzie na nią publicznie najeżdzają ("czego oni ode mnie chcą, przecież to on się zabił, ja nie jestem niczemu winna")
  • Odpowiedz
@m_ney: tylko że koleś mieszkał na jakiejś wsi, miał mentalność sebastiana, otoczenie też mu pewnie wpajało bluepillowskie teorie i koleś w końcu nie wytrzymał tego #!$%@?. To że laska była zajebiście brzydka to mogło jeszcze bardziej go dobić, nie odwrotnie. Jeszcze bardziej #!$%@?ło mu to pewność siebie, że nawet taki paszczur ma go gdzieś, a to zwykła rura do skakania była.

A co do psa to się nie wypowiem. Może
  • Odpowiedz
Swoją dorgą, ciekawe co Agniecha teraz czuje.


@KierownikMietek: @m_ney: Agnieszka (ta od żenującego komentarza) czy Angelika (była)?

Co więcej - kobiety go tylko zgnoją. "Facet jesteś czy baba", "Weź się w garść", "Nie bądź cipą...".


@ziuaxa: och, te baby takie podłe, tylko zdradzają i gnoją facetów... To jest chore w tym wpisie, że kobiety obarczasz całą winą za samobójstwa facetów. Jego była jest toksyczną laską, która
  • Odpowiedz
via Android
  • 84
@NieBendePrasowac

te baby takie podłe, tylko zdradzają i gnoją facetów... To jest chore w tym wpisie, że kobiety obarczasz całą winą za samobójstwa facetów. Jego była jest toksyczną laską, która nie powinna być w żadnym zwiazku. Pytanie czemu zmarły godził się na takie traktowanie.


Kolego. To była jego żona. Byli kilka lat po ślubie. On w niej mocno zakochany, co widać po starych zdjęciach, z serduszkami i tekstami "moja ukochana".
  • Odpowiedz
via Android
  • 28
@ziuaxa: ale pluję na tych wszystkich szmaciarzy co ich jakiś pies obchodzi bardziej od drugiego człowieka.


To łap, tutaj wszyscy tęsknią za pieskiem (który wabił się Borys)

https://www.wykop.pl/wpis/68359093

Na Facebooku też okazuje się, że piesek był taki słodki (bo był! mega słodziak), że facet i to że przez problemy w życiu strzelił samochód - w zasadzie się nie liczy. Najbardziej szkoda pieska. @Brazylia
ziuaxa - > @ziuaxa: ale pluję na tych wszystkich szmaciarzy co ich jakiś pies obchodz...

źródło: comment_1666284889HbO289fB4EhFa0HI9PimwC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ziuaxa Ja to rozumiem i jest to smutna historia, ale w żaden sposób takim przygłupom nie można pomóc. Nie dość, że #!$%@?ł psa, to jeszcze auto, drzewo, był zagrożeniem w ruchu lądowym, stworzył mnóstwo problemów. Nie poradził sobie z byciem sobą i to jest jego wina.
  • Odpowiedz
via Android
  • 56
@red7000

To jeszcze auto, drzewo, był zagrożeniem w ruchu lądowym


O nie, rozwalił auto! Straszne! Biedne drzewko! (Drzewu nic się nie stało).
Nie był zagrożeniem w ruchu, bo jechał prostą drogą, skręcił w prawo prosto w drzewo - wyminął wszystkie auta, ulica była pusta, nie było żadnych
  • Odpowiedz