Wpis z mikrobloga

Od zawsze interesuję mnie sfera snów, ich dynamika, poziom dziwności, odniesienia do dnia codziennego, kultury i symboliki oraz prekognicja. Może ktoś zechciałby się podzielić swoimi snami? Być może część z nich uda mi się zinterpretować na tyle na ile pozwoli moja wiedza oraz znajomość danego użytkownika. Rozumiem, że dzielenie się pewnymi treściami na forum może być trudne, więc zapraszam również na priv, ale bez przesady, pełna dyskrecja i ludzkie podejście. Proszę o poważne wpisy. Pozwolę sobie założyć tag

#opowiedzsen
  • 35
@Marek_Tempe: rzadko pamiętam, bo dość często palę, także tego, ale generalnie mam wrażenie, że moje sny, gdy byłem dzieckiem były bardziej archetypowe, niż współcześnie, bo teraz to jakiś misz-masz bez ładu i składu, który zapominam tuż po przebudzeniu.

swoją drogą #!$%@? zajawka, podoba mi się.
@atteint: Palenie, niestety powoduję, że nie pamięta się snów ale one są, czasem te najważniejsze treści się przebijają i to zazwyczaj są te najistotniejsze rzeczy. Najlepsze sny mam podczas rozpaczliwych prób rzucenia nikotyny.
@akumatan: Daleko mi do eksperta, choć w sumie... ;) Osobiście po przebudzeniu, nagrywam, zapisuję, hasłowo. Zostawiam na jakiś czas potem wracam do nagrań, notatek i odtwarzam. Najgorsze co można robić to przypominać sobie na siłę zaraz po przebudzeniu cały sen. W snach istotne są pewne symbole, osobiste i wyjątkowe dla każdego z nas i trzeba się ich "nauczyć" aby móc to "poskładać do kupy", pewne szczegóły są nieistotne, o ile nie
@johny-kowalski: Hmm tak na szybko, to nie dajesz wszystkiego z siebie co dać możesz, masz jakieś blokady, zaczynasz i nie kończysz pewnych rzeczy. Interpretacja snów to trudna jednak sprawa, już teraz pisząc to mam inne pomysły. Nie znając Cię mogę tylko operować na wysokim poziomie ogólności.
@Marek_Tempe snilo mi sie ze jakies #!$%@? monstrum ala cthulu sie na mnie rzucilo I powiedzialo patrz na mnie ale w mojej glowie nie na glos kiedy zaczalem sie patrzyc czulem jakby przeszywalo mnie wzrokiem ale patrzylem I po chwili zaczalem widzi jakies runy przed tym potworem tak ze w zupelnosci go zaslanial gdy sprobowalem uciec znowu rzucilo sie za mna I znowu uslyszalem patrz na mnie I znow patrzylem sie na