Wpis z mikrobloga

@Jarzyna: @Canova: no dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To miało tylu służyć temu żebyśmy nie robili problemu. Dobrze podsumowane.

A ci co robili problemy, czyli pili piwo po krzakach, albo chodzili czasem na wagary (nie chodzi mi o pato, ale o osoby jadące na 3 lub 4) wiodą dziś o wiele szczęśliwsze życie niż ja i potrafią się odstresować. A ja mam ciągłe przekonanie, że cały
@Jarzyna:

Bycie miłym=/=bycie nieasertywnym. Ja całe życie jestem miły, pracuję ciężko i ta postawa pozwala mi spełniać marzenia oraz osiągać cele, o jakich mi się kiedyś nawet nie śniło. Miłym trzeba być również dla samego siebie i szanować siebie i swój czas, a co za tym idzie - miło i łagodnie komuś odmawiać, żeby nie palić niepotrzebnie mostów. Trzeba zauważyć, czy jesteś miły z własnego wyboru, czy też ze strachu.
@Jarzyna: Osobiście mam wrażenie, że niby wiem o tym od dawna, ale jakoś zmian w postępowaniu nie wprowadziłem. Często chce zrobić za dużo, najlepiej jak się da i najszybciej i kończy się to nadprogramowymi nerwami. A z nerwicą lękową przez takie podejście bywa cieżko. Po czym po mojej ciężkiej pracy i tak się kończy, że modyfikacja projektu "na wczoraj" czeka 2 miesiące zanim ktoś siądzie zerknąć na to.