Wpis z mikrobloga

@Popularny_mis: Najgorzej nie wyglądam. Kiedyś wrzucałem zdjęcie. Mam 193cm. Ona ma 158 i 80kg wagi. Ma swoje kilogramy, ale z twarzy jest fajna


Xdddddddddd

Umawiasz się z 20 letnia dziewica o aparycji kuli (158/80 to już poważna otyłość) która nie chce sexu do ślubu i się jeszcze zastanawiasz czy w tym tkwić? Jak to napisała pewna mirabelka - nie ma ofiar, są tylko ochotnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Espance: Odpada, trzeba wiedzieć czy jest się dopasowanym seksualnie, dochodzą ewentualne problemy danej osoby na którymi trzeba popracować. Nigdy nie wszedłbym już w związek z dziewuchą o podejściu, seks/mieszkanie po ślubie. Raz byłem z taką, że mieszkanie dopiero po ślubie. Nigdy więcej.
@Espance najlepiej jak byście pogadali. Spadek libido może być też przez to, że czuje presję przez tamte twoje słowa o rozstaniu, lub boi się, że będziesz nalegał na więcej, niż petting, lub w ogóle nie jest to przez ciebie. Pogadajcie.

Tylko jak ty wiesz, że ona chce tylko po ślubie, a jednak czekać nie zamierzasz - to po co to wszystko? Daj sobie i jej spokój, bo to już nie zdrowe się
O boże przypomniało mi się w końcu, że to Ty pytałeś o podsłuch i że gardzisz jej przekonaniami. XD
Daj biednej dziewczynie spokój, #!$%@? się od niej, idź w końcu kogoś wyruchaj.. :)
Co sądzicie o sytuacji jak laska chce uprawiać sex dopiero po ślubie? Jest to akceptowalne?


@Espance: a to zależy, czy po twoim, czy jej. I czy jej mąż o tym będzie wiedział.