Wpis z mikrobloga

@Espance: trudno stwierdzic. Jeśli macie ten sam światopogląd i system wartości a ona się nie pruje na boku, to nie widzę żeby było to coś złego…

Chociaż wolałbym wcześniej podziałać, chcąc nie chcąc to istotny element związku ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@Espance:

Co sądzicie o sytuacji jak laska chce uprawiać sex dopiero po ślubie?


Dla mnie to czerwona flaga i dowidzenia. Niech se szuka drugiego nawiedzonego.
Potem płacz i rozczarowanie. Taka laska nie zdaje sobie sprawy jak bardzo seks jest ważny by tworzyć szczęśliwy związek.
Potem tkwią tacy ludzie w toksycznej, zakłamanej relacji. Udając szczęśliwych, bo przecież rozwód to grzech śmiertelny.
  • Odpowiedz
@Espance: jakieś 17 lat temu gdy chodziłem do szkoły średniej spotykałem się z dziewczyną która powiedziała mi że z tym to ona czeka do ślubu.
Ubrałem się i powiedziałem żeby zadzwoniła do mnie jak wyjdzie za mąż, więcej się nie odezwała.
Słaba decyzja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Espance: Jeśli robi to z pasją i peting ja zadowala myślę że się rozkręci. Tylko nie daj się zwieść. Może robić to tylko dla twojej przyjemności. Wtedy to światło ostrzegawcze.
  • Odpowiedz
@Rodriquez: rozmawiałem. Mówi że nie jest gotowa i narszie sobie tego nie wyobraża. Boi się ciazy, nawet wiedząc o zabezpieczeniu. Kiedyś jej powiedziałem, że wiecznie czekać nie będę na to i się pożegnamy. ma początku znajomości strasznie była napalona a teraz o wiele mniej. Przeważnie się całujemy i nic dalej nie ma, no od czasu ten lód, ale to po dłuższej rozlace. @Cieplokrwisty: No jak ma chciceto lubi
  • Odpowiedz
@Espance: co to za pytanie? Akceptowalne dla kogo? Nawet sranie na klatę może być akceptowalne, wystarczy to zaakceptować.

Jeśli zastanawiasz się, czy chcesz być z taką kobietą w związku, to musisz się po prostu określić, jakie masz podejście do seksu w związku. Czy jest to dla Ciebie bardzo ważny element, czy będsiesz w stanie szukać kompromisów i zgrywać się w łóżku i jesteś gotowy na ewentualne niedogadanie w tej sferze,
  • Odpowiedz