Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o sytuacji jak laska chce uprawiać sex dopiero po ślubie? Jest to akceptowalne?


@Espance: jest akceptowalne jeżeli jest dziewicą (bo to znaczy, że ma taką zasadę, a nie ustaliła ją dla ciebie). A potem to jest akceptowalne jeżeli partner akceptuje. Dla jednego łysa kobieta jest ok, dla drugiego nie. Tu nie ma obiektywności, bo związki to nie jest obiektywny kontest tylko dwójka ludzi, która albo się na coś godzi
@Espance tracisz czas, osoby młode które są ultra religijne zazwyczaj zawdzięczają to mocnemu wpływowi rodziców, tłumaczone mają że seks to grzech itd, jest wiele problemów do przeskoczenia i nie warto.

Znałem taki jeden przypadek kilkanaście lat temu, obie osoby ciągle mam w znajomych na fb, gdzie chłopak 8/10 chodził do laski 8/10, ona religijna, seks po ślubie, on po kilku miesiącach ją zostawił. Chłopak ożenił się w końcu z normalna laską też
@Espance: Ja osobiście bym nie czekał 20 lat to już dużo aby zrozumieć czym jest antykoncepcja i jak działa własne ciało. Blokując się durnymi wartościami okłamuje siebie. Albo jest mocno wierząca albo rodzina to tyrani którzy kontrolują każdy aspekt własnego dziecka. Osobiście postawiłbym ultimatum, albo jesteś dorosła i robimy to co dorośli ludzie robią albo niech będzie sama. Po cholerę jej dorosły mężczyzna skoro nie potrafi(nie chce) się z nim uzupełnić
@Rodriquez: jescze mi takie coś powiedziała. Że chciałaby się oddać jednemu mężczyźnie i dlatego czeka do ślubu. A jeżeli później nawet bym na rzucił to nie miałaby wyrzutów sumienia. Strasznie religijna jest i czasami jest to #!$%@?
@Espance:
ogólnie spoko ale pytanie czy Ty to wytrzymasz, bo jeśli nie to będzie wiele frustracji na tej drodze.
A jeśli już wytrzymacie to są dwie opcje:
1. Spodoba jej się na maksa i będzie jak jakaś nimfomanka która chce codziennie go uprawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Seks okaże się jej przereklamowany i będziesz miał seks dla zasady raz na tydzień / dwa
Jest jeszcze najgorsza
@Espance: na studiach w mojej grupie jakimś cudem większość stanowili katole więc mam sporo znajomych z tego środowiska, no i z relacji moich katolskich kolegów którzy pożenili się szybko wiem że celibat przed ślubem = praktycznie celibat po ślubie (ruchanie kilka razy do roku i to przy bardzo dobrych wiatrach xD); jeśli seks jest dla ciebie ważny (a powinien być, to wazny element niemal każdego związku) to taki układ jest do
@Espance: Kiedyś spotykałem się z taką laską, co mówiła że czystość jest piękna, przyszły mąż będzie dumny i szczęśliwy że będzie tym pierwszym. Swoje wychodziłem i w końcu znaleźliśmy się w łóżku, w którym faktycznie okazała się 23 letnią dziewicą. ALE seks okazał się katastrofą, za to że laska 0 doświadczenia więc leżała jak przysłowiowa kłoda, to jeszcze ją bolało, obcierało itp. więc nie śpieszyło się do kolejnego razu. Także zrobiłem