Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: Mieszanie zwykłego życia i życia seksualnego to głupota. Dodatkowo miła, sympatyczna dziewczyna lepiej pasuje do roli uległej, tutaj jakby szukać kontrastu to na obrazku powinna być dziewczyna z pejczami i strap onem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Marudny jestes jak baba- sprawdzales czy z glowka wszystko ok?


@vegetassj1: Promujesz analfabetyzm, co sugeruje, że to ty masz coś z dynią. ¯\_(ツ)_/¯

Jesteś po prostu byle jaki. W życiu bym cię nie zatrudnił, bo jak piszesz, tak wykonujesz inne czynności - w twoim przypadku byle jak, byle szybko.
Pogadaj z paliwoda,jestes tak samo sympatyczny


@vegetassj1: Nie lubię go i mnie z nim nie porównuj. Nie wyzywam nikogo od nieuków bez wyraźnego powodu.

Ty jesteś niesympatyczny, bo olewasz moją prośbę o stosowanie na forum publicznym zasad pisowni języka polskiego i z premedytacją nadal nie używasz znaków diakrytycznych. Spacji przed "jesteś" również nie postawiłeś, niechluju.
@Zjem_Ci_nos: Sam lubię ostry seks i dominocję w łóżku i przynajmniej te co spotkałem w swoim życiu "hardkorowe" laski co lubią bdsm to seks z nimi kończy się na klapsach w tyłek, ciąganiu za włosy i szybszym ruchanku, gdzie ja musiałem wszystko robić i się pocić, a te leżały i tylko darły ryja

Jakikolwiek palec w dupe, deepthroath, plaskacz w twarz czy duszenie to już za dużo xDDDD

Oczywiście wszystkim mówiłem
a to się wyklucza?

@wodzu_91: o tym samym pomyślałem. Co w sypialni, to w sypialni. Zresztą, chyba trzeba uważać swoich rodziców/teściów za idiotów, aby myśleć, że oni nie domyślają się, że ich pociechy się grzmocą ze sobą w różnorakie sposoby xD.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: gdzieś był jakiś filmik co to babinka oburzona mówiła że przypadkiem trafiła na młodych i "ło pani, co oni wyprawiali, baba na górze była co to za pomysły"