Wpis z mikrobloga

W czwartek mam rozmowę o pracę dzięki której zacznę zarabiać okolice średniej krajowej (może nawet troszkę więcej). Niby nic wielkiego, są osoby, które zarabiają kilka razy więcej i się tym nie chwalą, ale ja się mega cieszę - jeszcze w lutym tego roku zarabiałem 20 zł/h (xD) na umowie zlecenie, więc przeskok gigantyczny. Oczywiście najpierw trzeba się jeszcze dostać, ale jestem dobrej myśli, zamierzam się nieźle przygotować. (ʘʘ)

#pracbaza #chwalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperTimor435: Zarabiając 20 zł/h brutto walczysz o przeżycie, a nie żyjesz, szczególnie przy dzisiejszych kosztach życia. Nie wyśmiewam osób, którzy tyle zarabiają, bo sam byłem w podobnej sytuacji, a do tego moim zdaniem żadna praca nie hańbki, nawet taka za niewielkie pieniądze.
  • Odpowiedz
@CarlChryniszzswics: Dla mnie to jest AŻ rozmowa, bo jeszcze pół roku temu nie sądziłem, że w ogóle będę miał podstawy, aby na taką ofertę aplikować, ba, nawet składając swoje CV nie byłem do końca pewien czy ktokolwiek w ogóle zadzwoni. Oczywiście gwarancji żadnej na zatrudnienie nie mam i równie dobrze mogę się srogo rozczarować, ale wszystko w moich rękach. Jestem głównym kandydatem na to stanowisko i jak niczego nie spartocze
  • Odpowiedz
@Danzuo: Jedna rada tylko, żeby ten optymizm zbytnio nie wylewał przy rozmowie z HR/przyszłym szefem, to są pijawki i bardzo szybko mogą twoją przyszła średnią krajową obniżyć, bo przecież Ci zależy :) nie zrezygnujesz przecież bo oferta jest super dla Ciebie. Just saying. Powodzenia życzę!
  • Odpowiedz
@Danzuo: głowa do góry miras, dobrze się zaprezentuj i będzie zajebiście :D też tak niedawno na rozmowę poszedłem i mnie wzięli B) bardzo podobna sytuacja do tego co opisujesz.
  • Odpowiedz
@Danzuo: hej, zadna praca nie hanbi, tak dlugo, jak nie sprzedajesz swojego ciala. Dzisiaj 20 zl/h, za 2 lata moze bedzie 40 (oby nie przez inflacje). Powodzenia, Miras, nie przejmuj sie. Daj znac czy sie udalo.
  • Odpowiedz
Zarabiając 20 zł/h brutto walczysz o >przeżycie, a nie żyjesz, szczególnie przy dzisiejszych kosztach życia.


@Danzuo: Niestety ale zarabiajac srednia krajowa zycie to dalej wegetacja. Na zbyt wiele nie mozna sobie pozwolic za te 4,6k na reke
  • Odpowiedz