Wpis z mikrobloga

Niedziela wieczur, a ja drugi dzień u mamy. Zamiast siedzieć w domu z żoną i dziećmi to kładę PIERWSZY RAZ płytki specjalnie pod "kabinę prysznicową" czyli, szyba + drzwi i niski brodzik, bo od roku nie można znaleźć "fachowca" do roboty, a lata nie te, żeby skakać do kabiny jak przez płot. Okazało się, że musiałem przerabiać rury ściekowe i wodne, z odpływem, więc jeszcze dwa dni tu posiedzę, bo składanie i dopasowanie tej kabiny do mojej fuszerki to też będzie cyrk.

#zalesie #remontujzwykopem
M.....8 - Niedziela wieczur, a ja drugi dzień u mamy. Zamiast siedzieć w domu z żoną ...

źródło: comment_1665956698wqw0wtTpDr9w3QLee1ihWs.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Matti28: czemu tak ujowo, że docinki nie są pochowane po rogach, tylko na środku ścian? Chyba mamy nie lubisz, że taka fuszerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@moll bo to płytki tylko pod kabinę prysznicową, a nie miałem czasu na skuwanie całości i remontu całej łazienki ;) w tym miejscu nie było w cale płytek tylko kabina prysznicowa, bo fachowiec stwierdził, że i tak nie będzie za nią nic widać, więc #!$%@? robotę xD
  • Odpowiedz
  • 2
@nunczako kabina wygodniejsza, ale bez wysokiego brodzika, gdzie można było używać go również jako wanny. Teraz montuje brodzik, który ma wysokość 5cm, ale przez to musiałem skuwać podłogę (na odpływ)
  • Odpowiedz
  • 19
@nunczako kolega @tacky chyba nie tutejszy ( ͡º ͜ʖ͡º) mimo, że nie zaliczam się do wielkich uczonych to i tak trzeba być wybitną osobą, żeby na autokorekcie w androidzie zrobić nieświadomie błąd w tym słowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz