Aktywne Wpisy
Domingo-Jachas +521

reventon +136
Już zapomnieliśmy co straciliśmy.
Kupiłem sobie napój na stacji w #ameryka i nakrętka mi się normalnie odkręciła, nic nie musiałem odrywać, żaden zadzior nie kłuje w wargę przy piciu, aż patrzyłem z niedowierzaniem na ten przejaw cywilizacji i RIGCZu.
Ech, kiedyś to było #gorzkiezale
#chwalesie
Kupiłem sobie napój na stacji w #ameryka i nakrętka mi się normalnie odkręciła, nic nie musiałem odrywać, żaden zadzior nie kłuje w wargę przy piciu, aż patrzyłem z niedowierzaniem na ten przejaw cywilizacji i RIGCZu.
Ech, kiedyś to było #gorzkiezale
#chwalesie
źródło: 1000014043
Pobierz
![Jak usprawniam i optymalizuję Linuxa? [Linux Mint 22.2]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/b5d6c7d19d25a36ca5aee165c3a0d41bd0a2157e138c7cf501356ebdf6b44eb6,q80.jpg)




będą same spojlery
PLUSY FINAŁU:
Celebrimbor i Sauron kombinujący jak tworzyć pierścienie i ten pierwszy tłumaczący jak będą działać
samo wytworzenie pierścieni (ale wyglądają inaczej niż w lotr, nawet to debile musieli zmienić xDD)
Sauron zdejmujący Galadriel na hita (aczkolwiek to idiotyczne, jak cały wachlarz umiejętności Galadrieli)
MINUSY FINAŁU:
serial to ,,pierścienie władzy'' i to powinien być główny wątek (potencjalnie Celebrimbor jako główny bohater 1 sezonu) a nie ta szczurza blond piz$a z zaburzeniami xD
za długi wątek brudnych i bezdusznych hobbitów
za długi wątek pi%d w kartonowych pancerzykach udawających Numenoryjczyków którzy w oryginale, żeby nie interwencja boga i zniszczenie ich wyspy, potencjalnie z czasem rozj$baliby Saurona, orków, elfy, krasnoludy i opanowali Śródziemie (tacy byli z nich kozacy)
kultyści: ej ty, jesteś Sauronem
sauron: o k%rwa, faktycznie
nori: nie jesteś Sauron
gandalf: no racja, jestem Gandalf xD
kultyści: będziemy ci służyć
gandalf: okej
*atakują hobbitów*
gandalf: odpierd$lcie się od nich
kultyści: o ty ch&ju, i cyk z fors pusza
galadriela: ale miałam kisiel jak walczyłeś u mojego boku
też galadriela: zajebiście się cieszę że przeżyłaś, chodź ze mną i cię uratuje mój ty boltzu
galadriela na początku kolejnego odcinka: ty ch&ju Halbrandzie, podejrzany Sauronie pierd%lony xDD
galadriel: kim naprawdę jesteś?
halbrand: przodkiem kowala służącego Morgothowi który swoim potomkom przekazał całą swoją wiedzę albo potomkiem bękarta króla... a nie czekaj, no Sauronem a kim? (XD)
galadriel: jaki masz cel?
Sauron: no uwolniłem się od Morgotha i chce uleczyć Śródziemie, bądź u mojego boku
galadriel: chcesz uleczyć czy zniewolić?
Sauron: uleczyć, a nie czekaj, nie jestem mistrzem kłamstw i manipulacji.... no oczywiście że zniewolić bo nie widzę różnicy hehe
galadriel: słuchajcie wszyscy, Sauron tu był w postaci Halbranda... a nie, w sumie mi się coś pomyliło, zapomnijcie że coś wspomniałam, nie powiem wam bo tak, Halbranda po prostu olejcie xD
elrond: ale jestem mądry, rozgryzłem że Halbrand to jakiś podejrzany stwór, lecę wszystkim powiem... albo nie, bo... w sumie pierścienie już wykute i mój lud uratowany ale i tak nie powiem nikomu xD
galadriel: te, kelebrimbas, dopuściłeś podejrzanego człeka do najpotężniejszych artefaktów na świecie
Celebrimbor: ok, spoko, powinienem być bardziej czujny...
*2 sezon*
Annatar: no elo, wykujemy coś k%rwa ten?
Celebrimbor: no pewnie mordo
i tak to się akcja rozgrywa w serialach pisanych przez beztalencia ¯\_(ツ)_/¯
#ringsofpower #lotr #seriale
@nbhd: Nie mają praw do rekwizytów z trylogii jackosona xD
@Zuben: nie wiedziałem ale tyle hajsu w to władowali że i na takie gówienko też mogli wydać parę groszy xD
"Moze bym powiedziala chlopakom? Moze Sauron cos grzebal przy tych ringach i beda popsute?"
Nie no, wyjebongo, widzimy sie w sezonie 2 za 5 lat (jak nie anuluja).
@nbhd: Tak będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)