Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie złożyć komputer tak, żeby było rzetelnie, uczciwie, godnie i sprawiedliwie? Mam jakieś 20k na PC do wydania plus 2k na dwa monitory. Klasycznie myślałem o @morele_net lub @x-kom ale jak coś ten-teges polecacie innego, byłoby fajnie usłyszeć. Najlepiej, żeby po wszystkim dali jakiś bon rabatowy na następne zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°). PC do grania i pracy, a z tego drugiego nawiązuje do obsługi takich programów jak adobe premier, adobe photoshop i inne w kierunku obróbki video czy zdjęć.

Nie obrażę się, jak wstawicie mi do tej kwoty już złożone zestawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta
#komputery
#pcmasterrace
#gaming
  • 6
2k na dwa monitory.

@zyxen: to może być mało przy tej klasie sprzętu, ale powiedz w jakie rozdzielczości celujesz, czy chcesz grac na jednym monitorze na raz czy na dwóch (surround, eyefinity)?

Co do sprzętu to zależnie od tego co dokładnie robisz na komputerze sprawa jest raczej jasna przy tym budżecie. To jedna z propozycji:

Ryzen 9 7950X
Arctic Cooling Liquid II 420 ARGB
MSI PRO X670-P WIFI (taki tam podstawowy
Dzięki za polecenie @Ademu:

#majk3lskladapcty specjalizuje się właśnie w tego typu zestawach, szczególnie dla firm korzystających z mocy obliczeniowej stacji roboczych, ale też dla klientów indywidualnych, czy to z leasingami, czy z ratami 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)