Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: a ja mam i sobie chwalę. Bardzo ułatwia i przyspiesza robienie wielu dań. Drogie nie było więc czemu miałem sobie nie kupić.


@Nester86 może powiesz, że jsszcze samo obiera ziemniaki, marchewki i robi chlebek boży xD co ci to niby ułatwia? xD ten badziew tylko podgrzewa i miksuje w jednym momencie, ale każdy idiota, który dał sobie to wcisnąć nigdy nie powie, że to jednak wywalone grube pieniądze na 2,5l
Miałem podobne podejście do zakupu tego urządzenia jak większość z was kilka lat temu. Jednakże po opiniach znajomych którzy z niego korzystali postanowiłem zakupić normalnego Thermomixa i stwierdzam, że to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy :).
Widzisz, ludzie zamożni mogą sobie pozwolić na różne ułatwienia, nawet jeśli trzeba zapłacić za to dużo.


@cweliat: Jestem w stanie zapłacić 4, 5, a nawet 6k za ekspres do kawy, bo proces jest skomplikowany i precyzyjny, ale za podgrzewany garnek z wyświetlaczem?! Beka z naiwniaków. Jak zacznie sam myć i obierać warzywa, jajka, drylować owoce, usuwać ości z ryb, to się zastanowię.
@Matti28: #!$%@? się na co ludzie wydają pieniądze odcinek 321. Mimo tego że sam posiadam thermo bo różowa wyżebrała po 2 latach, też uważam że to przedrożony garnek, ale skoro używa i ma z tego radochę, że w końcu wyszły jej drożdżówki to co mi do tego. Mimo tego że umiem gotować i to moje hobby, też czasem #!$%@?ę w nim jakiś sos czy sałatkę, bo szybciej.
Ludzie potrafią wydawać tutaj
@Lujdziarski: ja używam. Generalnie ma swoje zastosowanie w kuchni. Najlepiej wychodzą ciasta. Niektóre rzeczy wychodzą bardzo dobrze a inne słabo. Zupę krem można zrobić dobrą, jakieś musy. A i bardzo dobre do gotowania na parze. Generalnie nie stoi odłogiem. No i nie kosztuje tyle co thermomix tylko ułamek tej ceny. I nie ma tych głupich abonamentów na przepisy. Sprawdza się.