Wpis z mikrobloga

Nie dość, że gównokraj, to jeszcze terrorystyczny…

Jestem właśnie pod gruzińskim parlamentem w Tbilisi i wszyscy obecni tu Gruzini, Ukraińcy i Polacy się ze mna w tej kwestii absolutnie zgadzają. Co widać na załączonych obrazkach – podrzucam Wam materiały wideo, które przed chwilą nagrałem i uploadowałem na YT.

☝️ Путін — хуйло! ☝️
☝️ Русский военный корабль, иди нахуй! ☝️
☝️ Russia is a terrorist state! ☝️

Jxxxć putina, czerwone swołocze, polskich pożytecznych idiotów i wszelkie szurskie bojówki robiące robotę dla kremla za ociekające krwią ruble na modemach dial-up 56 kbps.

I oczywiście jxxxć Grzegorza Brauna.

#russiahateclub #wojna #gruzja #ukraina #rosja #protest
moby22 - Nie dość, że gównokraj, to jeszcze terrorystyczny…

Jestem właśnie pod gru...
  • 21
@PDCCH: Ich jest tutaj cała masa. Momentami mam wrażenie, że jestem w Moskwie, a nie w Tbilisi. Kolega Gruzin mówił mi, że rzekomo wpuścili ich już około miliona. Nie wiem, na ile to potwierdzona statystyka i też nie wiem, ilu ich tu było wcześniej, ale też z całą pewnością niemało…

Podobno siedzą raczej cicho na dupie i nie wychylają się z jakimiś kacapskimi klimatami. W samym Tbilisi wyczuwa się mocno antyrosyjskie
@moby22: Ale bym do Was dołączyła ❤

Mam już tutaj sporo znajomych Rosjan i przynajmniej wszyscy, których znam, mają taki ciężki do opisania wstyd. Koleżance, która przeprowadziła się ostatnio do Tbilisi, jest ogólnie ciężko, wciąż próbuje się odnaleźć. Z takich ciekawszych rzeczy, to dziwnie jej z tym, że w kraju tak dużo ludzi mówi do niej po rosyjsku, bo przecież to nie jest ich język.

W sumie wkleję komentarz, który napisałam
@moby22: A, i ten, miliona na pewno nie ma xd
Nawet pół nie ma, o ile nie przyjechało w ciągu ostatniego miesiąca ponad 300 tysięcy xd
Ale tyle ile jest to i tak za dużo, dla kraju który ma 3,7 miliona. Comon
Ceny wciąż szybują w górę. Gdzieś czytałam, że już ciężko znaleźć mieszkanie bez jakiejś umowy na pół roku minimum
W Batumi w życiu bym teraz nie zamieszkała, bo już