Wpis z mikrobloga

tag mojej bezokiej kici - #kotkawandzia

Ekscytacja balkonem Wandzi nie słabnie, w dalszym ciągu uskutecznia codziennie obchód zakończony drzemką w namiocie dla kota ( ʖ̯) ostatnio trochę popaduje wieczorami, ale nawet to jej nie zniechęca i kiedy tylko uchylę drzwi żeby wyjść na papierosa, czy przewietrzyć, wymyka się na zewnątrz, trzeba zwabiać do środka z powrotem grzechotaniem smaczków w torebce, innych rzeczy z terenu balkonu niestety nie bardzo słyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ogólnie trzeba jej trochę przystopować z jedzonkiem, bo chyba ma zadatki na bycie grubaskiem pomimo swojego ogólnie większego objętościowo ciałka którym zawsze się wyróżniała na tle innych moich kotów gdy porównywałam ich w tym samym wieku, już dawno mi o tym się mówi w domu, bo to niestety ja jej popuszczam XDDD a w zasadzie to ona mnie robi jak chce, udaje ze nie słyszy dopóki nie wyciągnę jakiegoś kociego cuksa, kiedy jem kanapkę zaczyna coraz głośniej wąchać w powietrzu (a sama w sobie ciagle w sumie węszy) a mi serce wtedy pęka, czasem jak miałam gości to mi głupio było karmić koty, jeden wskakuje na blat, drugi opiera się łapami o lodówkę i płacze jakby nie widział jedzenia kilka dni, a w tym wszystkim biega, płacze, uwiesza się na szufladzie i wącha najgłośniej jak umie Wandzia, taranując całą resztę, bo tak podekscytowana nie zwraca uwagi gdzie idzie ʕʔ

Nadal czekam na to aż wyrośnie na dorosłego kota, bo nadal jestem ciekawa czy nie jest jakąś mieszanką, rozczaruje się jak się okaże ze po prostu jest upasiona, a te dziwne zachowania które czasem przedstawia, to dlatego ze nie ma oczu i ze wychowywała się w domu tymczasowym z psem XD

#zwierzaczki #zwierzeta #koty #kot #pokazkota #chwalesie #gownowpis
czaszkopranie - tag mojej bezokiej kici - #kotkawandzia
 
Ekscytacja balkonem Wandz...

źródło: comment_1665339067OEM9Ej3oKoabGvuxG6OxQm.jpg

Pobierz
  • 16