Wpis z mikrobloga

@super61isdown: Nie płacz bo się utopisz.
Ograłem ponad 800h i jakoś nie miałem problemu z tym, że ktoś jechał na mnie czołgiem.

A ten płacze o samochodzik, który rozwali się zwykłym granatem
@super61isdown: Piszę o twoim płaczu, że nie potrafisz grać i boisz się zwykłego wozu bojowego.
A nie o kiepskiej grze.

Jak nie potrafisz grać, to nie graj ¯\_(ツ)_/¯ gra nie jest dla takich noobów jak ty najwyraźniej
@super61isdown: No tak, lepiej jak się teleportuje z nie wiadomo jakiego teleportera.
Albo lepiej, niech wyjedzie z budynku, przez tekstury na zamkniętej mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo lepiej, mam pomysł rzucasz kostką w kałużę a ten się rozrasta jak kiedyś te dinozaury do wody
Albo jeszcze lepsze, taki sci fi, materializuje się i "rozrasta" jak te roboty z bajek, że z walizki zrobisz całego tira
@super61isdown: To wtedy zmieniam piekarza i nie płaczę przed sklepem, że ma ujowy chleb, robiąc wpisy na łykopie o tym.
Po prostu wychodzę i kupuję inny chleb.

Ty natomiast stoisz przed sklepem i krzyczysz, że piekarz ma ujowy chleb ¯\_(ツ)_/¯
@super61isdown: Nie bardzo rozumiem tego zarzutu, zwykły glitch i tyle. Gra ma o wiele poważniejsze problemy niż takie animację. Dalej uważam, że gra sama w sobie jest dość wyjątkowa, dość surowa, militarna. Drugiej takiej nie ma. Tylko sposób zarządzania nią, serwery, optymalizacja leży. Jak to zrobią gra będzie miodzio i na pewno będą mieć swoje grono fanów. Ja mam największy zarzut taki, że mimo, że gre zakupiłem w 2018 to od
@super61isdown każdy gra w co chce, a zdań jest tyle co graczy. World war 3 nie byłby taki tragiczny, gdyby nie wieczne problemy z serwerami, bo gra się naprawdę dobrze (kupiłem od razu jak wyszła) ale z drugiej strony, czarno widzę przyszłość tej gry