Wpis z mikrobloga

Włączyłem teraz live #historiarealna z #bartosiak

i co słyszę?
Rosja może zmobilizować 1.5 miliona żołnierzy
Ameryka będzie chciała zaangażować w wojnę otwartą Polskę z Rosją w celu wsparcia mobilizacji ukraińskiej. Tak Polska (członek NATO) wypowie wojnę Rosji

Przepraszam, że namawiałem @wolskiowojnie do udziału w konfrontacji z Bartosiakiem. Nie ma co nawet promować tego siewcy strachu w celu reklamy książek

#ukraina #wolski
KarolaG17 - Włączyłem teraz live #historiarealna z #bartosiak 

i co słyszę?
Rosja...

źródło: comment_1665082755SaFBKUnZB3Iekif468a7Nm.jpg

Pobierz
  • 54
@KarolaG17: Tylko dodaj, że wg niego jest to scenariusz mało prawdopodobny, że nie wierzy w zdolności mobilizacyjne Rosji (S&F od długiego czasu utrzymuje, że te zostały znacznie zniszczone) oraz że Polska mogłaby zostać zaangażowana w wojnę wtedy, gdyby Rosja przejęła inicjatywę i zaczęła wygrywać (w domyśle: nabrała impetu).

Przecież w takim przypadku Polska samodzielnie mogłaby rozważać wejście w wojnę w celu powstrzymania Rosji póki Ukraina jeszcze walczy ¯\_(ツ)_/¯ (a na pewno
Tylko dodaj, że wg niego jest to scenariusz mało prawdopodobny, że nie wierzy w zdolności mobilizacyjne Rosji (S&F od długiego czasu utrzymuje, że te zostały znacznie zniszczone) oraz że Polska mogłaby zostać zaangażowana w wojnę wtedy, gdyby Rosja przejęła inicjatywę i zaczęła wygrywać (w domyśle: nabrała impetu).


@drhab: Chłopie, oni nie mogą znaleźc nawet łachów dla 150 tys, których powołali w ostatnim tygodniu. Każą powołanym szukać kamizelek i chełmów na własną