Wpis z mikrobloga

@dosiu: Społeczność samochodowa to syf Interesowałem się wieloma rzeczami i żadna nie jest tak męczącą do zbierania informacji jak samochody. Masa mitów, gadania o jakiejś duszy, spuszczania się do dźwięków silnika, obsesja cyferek (Więcej decybeli, więcej spalania, więcej mocy), kompleksów i pokazywania kto ma większego, ("męskich mężczyzn" którzy nawet nie naplują na auto poniżej 200KM pomimo że jeżdżą tylko po mieście) a do tego jakieś dziwne odbieranie rangi samochodu wszystkiemu co
@Argonzz: Sportowe emocje? 95% samochodów nie dostarcza żadnych emocji sportowych. Większość ludzi tego nie szuka. Nie szuka żadnej duszy tylko potrzebuje auta które przewiezie ich komfortowo z punktu a do b, będzie bezpieczne i nie będzie sie psuło. I to właśnie zapewni pierwszy lepszy elektryk. Ja tam wole spalinowe poki co ale jezdziłem elektrykami i Jaguar iPace zajebiscie sie prowadził, a Tesla 3 performance spowodowała ze pierwszy raz sie wręcz bałem
@s---k:

i po co Ci te osiągi

Odpowiadał temu, co twierdził że mają gorsze osiągi od spalinowych.

powiem ci więcej BMW E46 ma lepszy czas na nurburgring niż Tesla plaid.

Pomijając, że to zupelnie inne auta to nie wiem jakim cudem 8:22 to szybciej niż 7:35
Tm3 ma 7:44 a M3 csl 7:50