Wpis z mikrobloga

@Wyczopek: mi to przypomina humor rodem z podstawowki, gdzie wystarczy ze ktos rzuci slowem "penis", "sperma" albo innym "seks" i wszyscy chichocza nie mogac sie powstrzymac.
  • Odpowiedz
@n4zarh: To samo te komiksy z małpami. Zachowują się jak typowi gimnazjaliści i nikt poza nimi tego bełkotu nie rozumie. Zwróć uwagę na ten bezsens to urażona duma inkluzywnego kółeczka masturbacyjnego instynktownie zmusi ich do nazwania cię śmierdzielem czy innym oprawcą (niezły schiz). Już pomijam ciągi logiczne i ogólną jakość wykonania tych "dzieł" xD

Zobaczyć, wrzucić na czarno, zapomnieć. Nawet nie dyskutować jeśli widać że nie ma z kim. Nie
  • Odpowiedz
@DonRzoncy: Konkurs na najgorszy mem z Nosaczem? Na początku były spoko, intencjonalnie złe, ale można było ogarnąć o co chodzi bez problemu, jak chociażby przerobiona historia filmu Terminator, tyle że o wersalkach (nawet wylądowało to poza wykopem na kwejkach i innych takich).
A teraz jakieś Króle Szczurów i inne kółeczka wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@n4zarh: Czasem się zdarzy, ale trudno. Nie istnieje nic o 100% skuteczności, zawsze coś może pójść nie tak. Wtedy najwyżej delikwent ląduje na czarno jeśli specjalnie to robi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
to jest humor dla zjebów co siebie uważają za elitę inteligencji a tak na prawdę są poniżej przeciętnej tylko nauczyli się wypierać fakty i tak sobie żyją w swojej bańce
  • Odpowiedz
@Werdna: Możesz mi powiedzieć co chciałeś przez to osiągnąć? Jaki tok myślenia kierował tobą? Już łatwiej odgadnąć o co chodzi psu niż wam, resztę okryję milczeniem xD


@mimiron: Ja się tam potrafię śmiać ze wszystkiego- z siebie, z ciebie, z żyda, z czarnego, z blondynek, z Fąfary i ze Stirlitza.. Ale te rzeczy po prostu urągają rozumowi. Gdzie tu humor, gdzie chociaż jakiś absurd albo odniesienie do
  • Odpowiedz